Yeni Başladım Nasıl Vücut Geliştiririm.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve gamanlee tarafından 4 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. gamanlee

gamanlee Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yeni başlayanlar formuna giremiyorum üyliğim daha yetmiyor oraya bende ilk burda sormak istedim. Dumbell yok spor salonu gibi yerler de yok. Burası küçük bir yer. Bende barfix mekik şınav vs gibi hareketler yapıyorum. Bu arada yaşım 15. yeni başladım şöyle bir program hazırladım kendime:

3x15 şınav 3x15 mekik 3x5 barfiks

Birde şu hareket var triceps kasları için sandalyeye ellerimi koyuyorum avuç içim sandalyeye dönük kendimi kaldırıp indiriyorum bu hareket i 1 aydır yapıyorum ve çok çok olumlu sonuç aldım sizce nasıl bir program izlemeliyim bir de kaç sn veya dk olmalı set araları ve hareketten harekete geçerken kaç dk beklemeliyim.
    Şimdiden çok teşekkürler cevap verenlerede vermeyenlerede.

2. Cinsanity44

Cinsanity44 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
  3. gamanlee

gamanlee Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cevap yazdığın için saol ama dumbell yok dediğim gibi bura küçük bir yer burda dumbell yok onun yerine içi su dolu 5 litrelik su şişesini poşetin içine koyuyorum poşetin kulpundan tutarak kaldırıyorum 3x15 şeklinde ve kaslarımı hissedebiliyorum bu hareketi yapınca biceps kasları nı özelliklede bunun bir faydası olur mu ?

4. sthammer

sthammer Guest

Aletsiz egzersizler de önemlidir. Bunlar aletliler gibi kasları ve iç organları çalıştırır, vücudu şekillendirir. Aletli egzersizler kadar verimli olmasa da faydalı. Özer Baysaling'in Aletsiz Vücut Geliştirme ve Kendi Kendine Egzersiz gibi kitapları var onları da tavsiye ederim, bir de önkol ve bilek için yaratıcı bir hareket tavsiye edeyim, sandalyeyle yapabilirsin
    [YOUTUBE]uxxo7bLSNT0[/YOUTUBE]

5. leny151180

leny151180 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    İnternetin var sonuçta arkadaşım. İnternetten 2 adet danbıl siparişi ver.

6. yasin35

yasin35 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir- konyada öğrenci
    Çocukluğumda mahalledeki abiler 2 konserve kutusunun içine çimento dökerek dambıl yaparlardı :)

Sayfayı Paylaş