Yeni Başladım Kilomu Almaliyim Yoksa Vermelimiyim ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Entel tarafından 17 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Entel

Entel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba boyum 1.83 kilom 74 göbeğim var kollarim çok ince memelerim hafifte olsa sarkiyor yagli oldugu cok belli sahile cikarken utaniyorum istedigim vucut kutleli kasli olmak degil normal vucudumda kaslarimin gozukuyor ve toplu bir vucut gorunumu oluyor olmasi. Bazi yorumlari okudum kilo alinmali verilmeli anlamadim yardimci olurmusunuz ve ayrica beslenmeme dikkat edip kas calisip kilomu koruyarak kaslarimi belli edemezmiyim.yorumlarinizi bekliyorum tesekkurler

2. deeptoneblack

deeptoneblack Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Protein ağırlıklı beslenip ( yağlarıda ihmal etmeden ) karbonhidrat ve günlük kalori alımını azaltıp vücut çalışarak minimum yağlanma ile kas kütleni artırıp vücudunu toparlayabilirsin. Tabi biraz sürec ve sabır ister. İstersen bulka girip biraz daha kilo alıp sonra definasyon ile komple yağ yakımınada girebilirsin ama cpk fazla iri görünme amacın olmadıgı icin hafif beslenmene dikkat ederek ve biraz calısma ile zamanla toparlayabilirsin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Entel bunu beğendi.
  3. Entel

Entel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba cevabiniz icin tessekkur ederim burada dediginiz sekilde toparlanma suresini ortalama birisi icin kac aydir ? 3 ayda gelebilecegim nokta nasildir ? ayrica ögrenciyim ve okul acilincada cok zorlanacagimi dusunuyorum ama devam etmek istiyorum tavsiyenizi alabilirmiyim ? Birde basenlerim vucuduma oranla asiri buyuk bunun icin fazladan ne yapabilirim?

4. deeptoneblack

deeptoneblack Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Ortalama birşey vermem seni kısıtlar onun yerine biryerden başla ve sonucu kendi gözlerinle gör. 3 ay sanıldıgının aksine cok kısa bir zaman degildir birşeylerin değiştiğini gözlemleyebilirsin tabi ki güzel bir düzenle.Basen konusunda özel olarak birşey yapılacagını sanmıyorum yada olabilirse diger arkadaşlar belirtsin lütfen. Ama yağ yakımı senin istegine göre değil vücudunun istegine göre oluyor. O yüzden sen elinden geleni yap ayrıntıya sonradan takılabilirsin yada belki de hic takılmazsın sonradan.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Entel bunu beğendi.
  5. GoHome

GoHome Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Sabah limonlu su içip 30 40 dakika tempolu koşu yürüyüş yapıp öğlen veya akşam ağırlık idmanı yaparsan 3 aya istediğin vücuda sahip olabilirsin kollar için 6-10 gözüne iri gelen kas gruplarını 12-15 tekrar yaparsan daha faydalı olcağını düşünüyorum beslenmen de protein kilo başıba 1. 5-2.0arası karbonhidrat 1 yağ 0.6 olması gerektiğini düşünüyorum.
    Basenler için yağ oranını düşürmen gerek vücut tipimiz bir ben 76 kiloydum 1.80 idim kollarım ince göğüsler yağlı omuzlarım küçüktü. Omuzlarımı büyüttüm basenlerim çok küçülmedi fakat vücut üstten büyük gözükünce (omuz) basen çok sırıtmıyor. Hiç çift idman yapmadım süren kısıtlı ben bu sporu sağlık için yaptığım için çok zorlamadım sağlıklı beslenip idmanımı yaptım 3 ayda çifte idman ile istediğin vücuta ulaşabilirsin Ben 6 ayda 31 cm kolumu 35 yaptım omuzlarım gözle görülür şekilde genişledi karın çalışmadım hiç göbeğim gitti t shirt için de düz duruyor fakat karın kası gözükmüyor sıkmadığım sürece. Kısaca böyle umarım kafanda bir şeyler şekillenmiştir sorun olursa sorabilirsin.

6. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    basenler için 20 dakika 30 dakika bisiklet sürmekte iyi gelir.
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Haziran 2019 ---
    bir de hip abductor, hip adductor hareketlerini çok tekrarlı yapmanı öneririm ayrıyeten.

7. AbrahamLcn

AbrahamLcn Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Direkt Bulka Gir. Zaten Zamanla Toplayacaksın. Kas Miktarı Az Olduğu İçin Sarkıyor. Sonrasında Definasyon İle Verirsin.
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Temmuz 2019 ---
    Yani Kas Yapman Lazım. Skinny Fat Var Sende. İntermittent Fasting Yapabilirsin. Hem Kas Yapar Hem De Kilo Verirsin.

Sayfayı Paylaş