Yeme bozukluğu

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Coolbutidc tarafından 21 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Coolbutidc

Coolbutidc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba 8 aylık anoreksiya dönemim oldu ve 35 e yakın kilo verdim en son durumum 16 yaş 35 kilo 160 boydu daha sonra bir trafik kazası geçirdik ailecek ve annemi kaybettim olay henüz çok çok taze ve ben temiz düzenli beslenme delisi biriyken son 20 günde 15 kilo aldım üstelik bunları junk / fast food diye adlandırılan abur cuburlardan aldım midemin nasıl o kadar şeyi aldığına bile inanamıyorum yaklaşık 60 paketürünü bir anda oturup yiyorum hatta daha sonrasında o kadar berbat hale geliyorum ki yerimden kalkamiyorum inanılmaz derecede yiyorum yiyorum ve yiyorum sonu yokmuş gibi sanki onlar herşeye son vermeye yarayacak gibi berbat bir durum özellikle kiloyu bu tür besinlerden almak ne yapmalıyım gerçekten bilmiyorum nasıl tüm bunlara son verebilirim resmen irademi kaybettim sürekli bir gün bile aralık olmadan her gün yeme krizlerine giriyorum bu şekile ve gittikçe kötü olacağını biliyorum yardımcı olun lütfen

2. SIRINB4B4

SIRINB4B4 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    ATT
    Yer:
    Manisa
    Bende sigarayı bırakalı 4 ay oluyor , yakınımın vefat etmesi ile başlamayı düşündüm fakat sigara içince veyahut depresyona girince yine elime bir şey geçmiyceğini anladım ne olursa olsun hayat devam ediyor bu algının kafamıza yerleşmesi önemli.

Coolbutidc bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş