yaz geldi off...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ulasmen tarafından 15 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. ulasmen

ulasmen Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    veteriner fakültesi öğrencisi
    evet arkadaslar bir sorunum var her yaz yasıyorum
    hatta 1 sorun yok birkac sorun var
    1.sorun yaz geldi havalar ısındı iştahım kapandı
    2.buna baglı kilo kaybı
    3.kilo kıaybından dolayıo antrenmandaki hırsımın azalması
    işte durum boyle ve gunluk ogun olarak en az 6ogun yiyen ben hatta o kadar cok yerdim ki abartmadan bir keresinde tek basıma 1buyuk kuzu bacagını yedim tek oturusta ve onu yedikten 2bucuk saat sonra karnım acıktı durum boyleydi simdi ise 1.5 tavuk şişi zorla yiyorum yedikten 4 saat sonra karnım anca acıkıyor veee artık karbonhidrat almıyorum vucuda cunku yetersiz protein aldıgım hissine kapılarak hep proteine yukleniyorum ama aldıgım protein de 3 ogunde 105 gram buda oldukca yetersiz sanırım yazın cok sey kaybedicem gecen yazda5 kg kaybetmiştim bu kısda kg kaybı var ama olcu kazanımı var bu iyi :D ama ne yapıcam bilmiyorum gunluk 3-2 ogun yiyorum ha bide acıkıncada yemek yemiyorum bazen su sıra arkadaslar bir online oyuna baslattı acaip sarıo basından kalkamıorum

2. drakula

drakula Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Senin için yapabileceğim birşey varmı??

3. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    bir felaketten korkarsan başına bir felaket gelir. bence senin iştah problemin psikolojik..

let it be (oluruna bırak)

4. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Yemeklerine istah acici baharatlar ekleyebilirisin ulasmen. Mesela bol acili yedigin zaman neyi ne kadar yedigini unutuyor insan. Ogun aralarina da findik, fistik ekleyebilirsin kilo kaybinin onune gecmek icin. Online oyun oynarken de bir yadan kuruyemis yiyebilirsin. Kilo kaybini da takma bu kadar kafana, bu BB'nin dogasinda var. Surekli gelisemezsin. Ara sira inisler olacak. Yeri gelicek hasta olucaksin, yeri gelicek askere gidiceksin, yeri gelicek onunde cok buyuk bir proje olucak, yeri gelicek balayina cikacakin. BB hayatinin bir parcasi oldugu surece bu tip tokezlemelere aldirmamayi ogreniceksin.

ulasmen, D.Wolf ve Ferhat AYDIN bunu beğendi.
  5. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    YAZIN YAŞADIĞIN İŞTAH KAYBI GEÇİŞ SÜRECİNDE OLDUĞUN İÇİN BİRAZ DAHA FAZLA Olur.zamanla alısırsın.baharat fikri güzel.benim işime yaramıştı.ayrıca suplament kullanımını arttırırsan iştahsızlığa yol açacaktır.

ulasmen bunu beğendi.
  6. Ferhat AYDIN

Ferhat AYDIN Yeni Üye

Beğenileri:
    111
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım ben hemen hemen her yemeğe acı biber koyarım. İnsan yedikçe daha da fazlasını istiyor. : ) Bunun dışında şekersiz sakız çiğneyebilirsin. Daha çabuk acıkmanı sağlayacaktır. Yemeklerden önce su, meyve suyu vs. içme. Eğer içersen tok hissettirecektir.

ulasmen bunu beğendi.
  7. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
  8. eyaslak

eyaslak Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki birşey soracağım sana vücüt yapmışşın ne gzel bende eni başladım kilom iyi ama bel bölgemde yağlanma var ama geri kalan yerlerim ince diyorumki iyice kilo alayım şiseyim seneye yaza kilo vereyim sonra askere gideyim diyorum sence ne yapsam?

9. ulasmen

ulasmen Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    veteriner fakültesi öğrencisi
    askere gidenler oldukjca kilo kaybı yasıyor okuduklarım kadarıyla ama sen sporuna basla gerci bende 2 ay ara verdm 2 ay yapmadıım zaman bile 4 kg verdim yolda gorenler sen cok zayıfladın dıyor normalde 2 ay ıcın bu kadar kılo kaybı olmayabilirdi ama ben uyku duzenimi bozdum gece uyanık kalıyorum pc basında oyun oynuyorum
    gunduz uyuyorum gunde 2 ogun yiyorum ama bel bolgen icin sana kardio oneririm askere kadar iyi bir vucuda sahip olabılırısın ama
    askerde kaybın olacaktır

10. eyaslak

eyaslak Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    anladım kısmet bakalım bi iki yılım var askere o sıraya kadar yapayım birşeyler askerde definasyon yapmış olurum 5 ay hehe:)

11. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    5 ayda definasyon yaparsan şanslısın:)

12. novaJRdeli

novaJRdeli Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bendede var kilo kaybı ya.finalleri filan diye 1,5 aydır sporada gidemiyoduk zaten tembellikte oldu.hem iştahım gitti, hem kilolarım bi an önce başlamalı spora

Sayfayı Paylaş