1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yaz çalışması yaş:15 boy:1.81

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve aslan007 tarafından 20 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. aslan007

aslan007 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    Evet omuz ve göğüs gerçekten çok düşük durumda bunu fark ediyorum hatta bu konuda 1 başlık daha açtım.Omuzlar çok zor gelişiyor ve ben okula gittiğim için eve 4:30 da geliyorum kolumu kaldırıcak halim olmuyor direk uyuyorum buyüzden yazdan beri sadece kol çalıştım tabi bununda faydası oldu bilek güreşin de karşımda kimse duramıyor :D Birde omuzla göğüs problemini halletsem çok iyi olucak.кคηqяєη sizin sanırım birkaç bilgin vardır bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.

Devon bunu beğendi.
  2. Jacoburak

Jacoburak Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul,beykoz
    biraz zayıfmısın ne?

3. TheSingleWolf

TheSingleWolf Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Adana
    aslan kardeş ilk sen iyi bir kilo al diğer rahatsızlıklarını hallet ilk omuz ve göğüse yüklen...bende çok şınav çektim.zaten evde çalışıyorum şınav çok önemli birde nizami şekilde çek hızlı hızlı çekmeden tam yere göğüsün deydirmeden iş yaparsan kendini kandırmış olursun.

4. Devon

Devon Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    Öncelikle spor salonuna gitmiyorsun anladıgım kadarıyla direk yazılmalısın ilk başlarda bu işi kavraman için mecburi evde ögrenilicek bişey degil bire bir ögrenmen gerek.

Kilo almak için az tekrar çok agırlık girebilirsin :)

5. TheSingleWolf

TheSingleWolf Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Adana
    xxxxxxx ben senin yerinde olsam boş yere para saçacağıma gir sitelere harfi harfine bilgilere bak...birçok site var.reklam yapmak istemem burda 2-3 site yazıp...gerek yok hurra diye salona yazılmak bir evde zorluğu öğren bakalım..bende evde yaptım 8. aya gireceğm ne oldu sakatlık mı çıktı...sen yine yazılırsan yazıl ama evde biraz alış zorluğa oraya gidince canavar gibi olursun ;)

Son düzenleyen: Moderatör: 11 Aralık 2010
  6. aslan007

aslan007 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    Biraz değil baya zayıfım :D
    кคηqяєη okula gittiğimden çok vakit bulamıyorum salona yazılırsamda çok fazla aksatacağımı bildiğimden yazılmadım belki ünv. de başlarım ama şuan düşünmüyorum.
    TheSingleWolfyorumun için teşekkürler sizinde bilgili olduğunuz belli.Şınavı set şeklinde mi çekeyim yoksa çekebildiğim kadar şınav çekip bırakayım mı ? Barfix de baya işe yarıyormuş ama ben sadece düz barfix çekebiliyorum eller arkaya bakacak şekilde yani.Eller öne bakacak şekilde barfix çok zorluyor ve dirseklerim ağrıyor.Bu konuda bilginiz var mı?

Son düzenleme: 11 Aralık 2010
  7. thebarley

thebarley Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    kardeşim öncelikle beslenme konusunda yardımcı olayım ben sadece bir öğünde bir paket makarna yediğimi hatırlarım ilk başladığımda.3 haftada 4.5 kg almıştım.tabi karbonhidratın fazla alımıda sana yağ olarak dönecektir ama öncelikle bi kendi metabolizmanı anlaman lazım.çok zor kilo alıyorsan eğer bol bol protein ve karbonhidrat alman gerekiyor.3 ana ve 2 ara öğün oluşturabilirsin kendine ve her öğünde protein içeren yiyecekler almaya çalış.sabah 2 yumurta değilde 3 yumurtalı omlet yaparsan kendine daha iyi olur.zaten zamanla miden büyüyecek ve daha çok yiyeceksin.fakat burada en önemli nokta yediklerin karşısında çok sıkı ve disiplinli çalışmandır.o yüzden salona gitmende fayda var orada hareketlerin uygulanış biçimini öğrenirsen evdede çalışabilirsin.kullandığın ağırlıkların ne kadar ağır olduğu önemli değil senin onu o kasa ne kadar etki ettirebildiğin önemli.yani ağırlık seni değil sen ağırlığı kontrol edeceksin.göğüs arasındaki boşluğu kafana takma göğüs çalıştıkça dolacaktır.en azından bi süre salona gidersen ve bu forumu bol bol okursan sana fayda sağlayacaktır.bir avuç fıstığın kas gelişimine faydası olduğunu duymuştum mesela fıstığı ezip balla karıştırıp yiyebilirsin antrenman sonrası üzüm suyu ve bol proteinli ve karbonhidratlı yiyecek seni geliştirecektir.saygılarımla..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:11 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:09 ----------

ve birşey daha avuç içleri karşıya bakacak şekilde omuz hizasından biraz daha açık mümkün olduğunca nizami barfiks kanatlarını geliştirir ve uçmaya yarar:)çalışırken kaslarını hisset..

aslan007 bunu beğendi.
  8. aslan007

aslan007 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    Düzenli bir beslenme uylamadım şuana kadar 4-5 öğün yiyorum ama genelde. Okulda herzaman mutlaka pilav veya makarna çıkıyor genelde et yemekleride oluyor.Yiyebildiğim kadar yiyroum.Çok zor kilo alıyorum aldığım kiloyu da çok hızlı birşekilde yakıyorum.Bildiğimiz çam fıstığımı dediğiniz karışım ?

9. thebarley

thebarley Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    yer fıstığı varya onu balla karıştırıp yiyordum ben.şimdi onu bile yapamıyorum maddi durumlar berbat millet supplementi kombine ediyor ben makarnayı kombine etmeye uğraşıyorum:) ama dediğim gibi sabırlı olursan elinden geldiğince iyi beslenmeye uğraşırsan olur.boyuna göre kilon tabiki zayıf ama dert edilecek birşey değil.selametle.

Sayfayı Paylaş