yatmadan önce kardiyo yapılır mı?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve rbu1497 tarafından 14 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. rbu1497

rbu1497 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    ankara
    Evet sorum basit şu yüzden soruyorum bugün arkadaşlarlaydık.cips yedik bende yemiş bulundum.bu gün 1 saat kardiyo ile fazlalıgı yakmak istiyorum normalde zaten 30 dakka yaparım ama yarın sınav var ona calışıyorum onun yerine yatmadan önce yapılır mı?

2. freeletics

freeletics Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadas ilginc sorularin var dikkatimi cekti :)

Senin dusunen insanlar cok, bence bu biraz takinti/paranoyata giriyor.

1. Asiri derece kafaya takma o kadar, beslenmen genel olarak duzenliyse, kacamaklar sorun yaratmaz

2. Yatmadan hemen once yapilan yapilan kardiyonun bazi hormonlari tetikledigi ve hemen uykuta dalamama sorunlarina nedern oldugunu okumustum uyuku duzeni alakali birkac makalede.. Yani uyku problemi olanlara onerilmiyor

Sent from my Nexus 9 using Tapatalk

3. rbu1497

rbu1497 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    ankara
    Gece 11 de yatıp2 de 3 te uyuyan bi insan için baya sakıncalı yani:Dyaklaşık bir haftadır kalori protein karb ve yag takibi yapıyorum beslenmemde artık beslenmemi baya düzene soktum günlük 1500 1600 kalori alıyorum ama yedigim cipsin 700 800 kalori gibi cıkması canımı sıktı peki kardiyoyu yemekten önce mi sonra mı önerirsiniz

4. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Kardio gece yapilmamali, saglikli bir uyku icin,

Mumkun oldugunca dolu karna yapilmamali bir yemek yenilmis ise en az 1.5 saat kadar beklenmeli, bir cok kisi ac karnina (fasted) yapilan kardiodan verim aldiklarini bildiriyorlar.

5. Berkay YAŞACAN

Berkay YAŞACAN Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rize
    Cardio aç karnına yapılır hocam yemek yedim şunu yok ediyim kafasındasınız takmayın aynı şey bendede vardı.
    Ben cips yemedim cardio antremanımdan sonra dayanamadık 1 porsiyon iskender yedik 1000 kalori falan bayağı kafama taktım 2 gün tartılmadım 3. gün dayanamadım 1 kilo eksildiğimi görünce kafama takmamaya başladım o kadar kafana takma 1-2 den bir şey olmaz 8000 kalori 1 kiloya eşit ama 1 kereden bir şey olmaz diye abartma
    Sağlıcakla kal

Sayfayı Paylaş