Yasim 13 Boyum 157

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Nick273 tarafından 10 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Nick273

Nick273 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamun Aleykum, benim cok kotu bir boy takintim var, lutfen yardim edin. Tek isteğim,hayalim 180 boyunda olmak.. Eğer 180 olsam öper başıma koyarim. Ama cevremdekiler bana anca 175 olursun diyorlar. Babam kisa, ama amcalarim cok uzunlar. Bazıları amcalarina cekmissin sen diyorlar ama cok takinti yapiyorum, babanin boyu nasil olursa seninde boyun oyle olur diyorlar. Yani hersey genetikmis.. Ve ağırlık taşıyorum. Bir okadar da saglikli besleniyorum+düzenli uyku uyuyorum+balik yağı hapi kullanıyorum ve de barfiks cekip asili kaliyorum... Sınıfta benden kısa olan arkadaşlarım boyumu gectiler.. Cok takinti yaptim ya.. Ergenlige gireli 1 sene oldu. Cevaplarını zı bekliyorum..

2. marjiinalego

marjiinalego Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Dostum boy konusu uzerine bu kadar dusunulup takinti edilecek bir konu degil akisina birak buyuk dertlerimiz olmadigi icin boyle seyleri kafamiza takiyoruz insanin dogasi bu her zaman kendine sorun edecek bir konu bulur Allah baska dert vermesin buyuk aci vermesin ayrica baban neyse o konusu dogru degil benim babam 1.75 1.80 arasi ben 191 im amcalarim uzun onlara cekmisim sanirim bu kadar dusunmene degmez stres yapma ben de kisaydim hic dert etmedim uzadim bu kadar suanda keske 4 5 cm kisa olsaydim diyorum bazen takma kafana daha uzayacagin 8 9 yil var onunde

Nick273 bunu beğendi.
  3. Nick273

Nick273 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Abicim, cok sagol cok guzel anlatmissin ama bilmiyorum iste yasitlarim benden uzun, sinifta cogu kisiden uzundum ama nasil bir anda gectiler beni.. Dogru soyluyorsun boy kafaya takilacak en son sey ama bilmiyorum be abim ya takinti yapti bana.. Boy konusu %90 genetikmis.. Babam da 160.. Insallah amcalarima cekmisimdir.. Gerci amcalarimda 175 civari birsey..

4. marjiinalego

marjiinalego Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    bu senin elinde olan bir sey degil yuzde 99 genetik sen iyi beslenerek egzersiz yaparak göz rengini degistirebilir misin mesela bu yuzden gunde 20 saat bu konuyu dusunsende genetiginde hangi kod yaziliysa boyun o kadar olacak hayati kendine zindan etme bu yasta takil eglenmene bak istedigin boydan 5 10 cm kisa olmak veya 5 10 cm uzun olmak bu kadar depresyon haline getirmesin seni guclu ol bunlar basit seyler gencliginin en guzel yaslarini boyle seyleri dusunerek gecirme abicim daha dedigim gibi uzayacagin 8 9 yil var sen bu sure boyunca hep bunu dusunup uzulecek misin allah askina hayat bu kadar basit degil gercekten senin elinde olan bir sey hedefle ve bu yasta basla o is icin ugrasmaya mesela hacettepe tip a giricem de yada milli sporcu olucam de bunu yap boyle basarilara kucuk yasta hedeflenerek ulasilir sonra buyuyunca geri donup bakinca ben niye boyumu dusunmusum her gun her saat millet neleri basardi deyip pisman olma bunlari sana azarlar gibi demis olabilirim ama aynilarini ben de yasadim senin yaslarinda bende sismandim mesela o yaslarim hep bu sismanligi kafama takarak gecti suan lisede benle dalga gecen cocuklarin yuzunu bile hatirlamiyorum mesela ama hayatimi cok etkilemelerine izin vermis oldum kafama sismanligi taktim simdi elimden cok sey kacti istedigim universiteye giremedim basketbolcu olmak istiyordum olamadim sen de bunlari yasa istemiyorum hadi kendine iyi bak sıkma canıni okşa gitsin patlicanini :D

5. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Olacagin neyse o olacaksin...siksan da kassan da...stres yapip bosuna hormonlarini baskilama..

6. Selim14yaş

Selim14yaş Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Yiyecek İçeçek
    Yer:
    İstanbul
    şuanda durumun ne

Sayfayı Paylaş