Yardiminiza ihtiyacim var bilgili birilerini arıyorum

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve OsmanK1 tarafından 24 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. OsmanK1

OsmanK1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaslar durmum soyle, ben tamamen anlatayim olanlari istedigimi de soyleyim yardimci olabilecek arkadaslar cevaplarsa sevinirim. Ben 7 8 yil basketbol oynadim ve son 1 yilinda da bir yandan fitness yapiyodum, cok ust duzey olmasa da duzgun bi vucudum vardi ama sonrasinda lisenin son yilinda sinavlar dolayisiyla butun sporlari biraktim ve cok saldim. 20 kilo kadar aldim ve normal bi sekilde degil yani kilo aldim gobegim cikti seklinde degil, gobegim cok cikmadi ancak belimde gobegimde ve gogsumde inanilmaz yağlanma oldu, bacagim ve kalcamda da. Gecen seneydi yani bu gecen sene sinava hazirlaniyodum, sonrasinda gectigimiz yaz dikkat ettim ve 10 kilo kadar verdim ancak hala cok fazla yagliyim, su an spor salonuna yazildim tekrar, ölçümlerim yapildi 93 kiloyum ve %26 yag oranim var. Gercekten cok yuksek yani, sizden bunu duzeltmek icin yardım istiyorum ve her turlu seye acigim yani cidden cok kararliyim geri normale donmeye, cok agir antremanlara da hazirim. Yardimci olacak biri varsa cok sevinirim

Sayfayı Paylaş