yardim!!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve 044 tarafından 1 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 044

044 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar öncelikler herkese merhaba,1.78 boyunda 71 kiloyum,bundan once bircok spor merkezine gittim ama genelde 2-3 ay surdu cunku klasik olucak belki ama üşeniyodum gitmeye,simdi evde calısmaya karar verdim ve basladım,bu forumdaki evde dumbella calışma programını uyguluyorum gün gün ve o programa elimde olan imkanlar dahilinde yapabildigim baska hareketleride koyuyorum,haftada 4 gun antreman yapıyorum,2 gun 40 dakika kosu yapıyorum,1gunumde off,antremandan once creatin,antremandan sonra weider cfm ve yatmadan once multipower kullanıyorum,setleride gögsü 3'12 ,on kol 4'10,arka kol 4'10,omuz 3'12,bacak ve sırta aslında pek yuklenmiyorum,bide arkadaslar diorumki l-carnitin aldım kardiodan once onu kullanmayı dusunuyorum,arkadaslar amacım asırı sismek falan deil sadece fit cizgileri belli olan hafif kaslı bi vucut ortaya cıkarmak,valla herseyimi yazdım,nerde yanlıs nerde dogru yada nedir ne degildir die bana yardımcı olursanız sevinirim...

2. yiğitcanharmancı

yiğitcanharmancı Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Gördüğüm yanlış suplementleri AŞIRI şekilde kullanmanız.
    Beslenmenizden bahsederseniz hangi suplementin gereksiz olduğnu yorumluyabilirim. Çalışma programınızdan önce bu sorunu aşmalıyız.

3. 044

044 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yemek

beslenmeme mumkun oldugunca dikkat ediyorum ama ole de ozel birsey hazırlamıyorum...

4. yiğitcanharmancı

yiğitcanharmancı Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Bbeslenme programınız olmalı. Günde an az 105 gram protein almalısınız. Aksi halde sadece bu suplementle olmaz. Beslenme düzgün olmadıktan sonra çalışma programının önemi yoktur.

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    saydam bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş