Yardımmm!!!(Çalışma programı)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve memin97 tarafından 18 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. memin97

memin97 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar şimdi diyeceksiniz ki forumda onlarca konu var bu şekilde fakat tabii kişiden kişiye değişir programlar (bildiğim kadarıyla) bu yüzde bu konuyu açtım ben daha önceden neredeyse 4-5 aydır düzenli olarak 1gün çalış 1 gün off yapıyordum ve her programda aynı hareketler ondan sonra birgün düşündüm neden gelişme gözle görülür değil:S araştırdım ve programımın son derece yanlış olduğunu gördüm. Bu arada söyleyenler olabilir Flexor un yaptığı programı çalış diye. onun programı iyi güzel de ben genel olarak çalışmak istiyorum mesela o bilek, mide ve sırt çalışmasını dahil etmemiş(sırttan kastetmek istediğim kanatlar değil bel üstündeki kaslar) vede ben şunu sormak istiyorum antrenman sırasınnda terliyorum ve kaslarım kasılıyor ve acıyor fakat ertesi gün hiç birşey yok gibi hissediyorum yani yine aynı çalışmayı yapabilirim gibi geliyor acaba yine de gelişme oluyor mudur yoksa ağırlaştırayım mı çalışmamı?? Teşekkürler...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:26 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:50 ----------

Cevap yazacak yok mu:(((((

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:24 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:26 ----------

Bravo 1 kişi bile cevap yazmamış:(

2. memin97

memin97 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ya bar yardımcı olmak isteyenler öm atsınlar ordan yapalım program. Ya arkadaşlar lütfen yardımcı olun:(((

3. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Önce forum kurallarını oku, sonra yardım iste.

4. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    5- Açıklayıcı Bir Konu Başlığı Seçin :
    “Yardım”, “Şuna Bir Bakın”, “Böyle Yapsam mı?”, “Nasıl?”, “Birkaç Soru”, “Acil Yardım” ve bunların benzerleri, hiçbir açıklayıcılığı olmayan konular açmak yasaktır.Unutmayın ki, düzgün ve açıklayıcı konu başlığına sahip olmayan konular, hem arama işleminin etkinliğini azaltacak, hem de mesajınızın çok daha az kişi tarafından okunmasına neden olacaktır.

Forum Kuralları

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu forum kurallarına aykırıdır

- Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiş olabilir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş