Yardımm??

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve beyza-- tarafından 11 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. beyza--

beyza-- Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar. Yeni üyeyim yardım almak için açıyorum bu konuyu epey konular yorumlar okudum ama benim durumuma yakın az bilgi buldum yardımlarınıza müteşekkir olurum :(

Küçük yaştan beri okçuluk yapıyorum bu nedenle kol kaslarım istediğim gibi ama bu spor sayesinde hem soğuma hem ısınma günde birçok kez üst vücut-bel germe hareketleri ve egzersizleri yaptım. Üst kısmımda bir gram yağ fazlası yok.

Gelgelelim basenler, üst bacak, alt bacak aldı başını gidiyor. 2 haftadır diyet yapıyorum her gün termal şortla 1 saat tempolu yürüyüş, yarım saat de ağırlıklı, bacak yoğunluklu pilates yapıyorum.

Asıl probleme geliyorum; şimdi bana bacakların kalın belin ince, genetiktir, düzelmez diyorlar. Ama ben küçüklükten beri bel, üst vücut ağırlıklı egzersizler yaptığım için kaynak bu egzersizler mi, genetik mi bilemiyorum. Üst bacak neyse, kilo verdikçe gider, ama alt bacak? Alt bacaklarım da sert değil yumuşak; yani çok kas olmadığı için incelir diye umuyorum??

Boyum 1.60, kilom 58. Tüm kilom aşağılarda. Umutsuzluğa düşüyorum, eğzersizlerimin çok da bir faydası olmayacak mı? Yardımm :(

Sayfayı Paylaş