Yardımm..

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve kürşat88 tarafından 9 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kürşat88

kürşat88 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ben 26 yaşındayım 1.68 boyunda 69 kiloyum 2 aydır body çalışıyorum haftada 6 gün hergün bi bölge olmak üzere çalışıyorum çok kilolu olmamama rağmen hafif bi göbeğim var yememe içmeme çok dikkat etmeye çalışsamda imkanlar kısıtlı olunca mesleğimden dolayı umduğumu değil bulduğumu ama günlük kalori limitime (1800 cl) dikkat ederek beslenmeye çalışıyorum 1. Sorum hergün 40 dakika kardiyo sonrasında karın hareketleri ve sonrasında günlük çalışma programımı yapıyorum antremanım nerdeyse 2-3 saat sürüyor bana salondakiler şimdilik hiç bişey kullanma protein vs. İyice zayıfla kaslar meydana çıksın sonra bakarsın diyerek protein yada diğer yardımcı supplementlerden almamamı söylediler fakat ben artık çok yorgun düşmeye ve antremanları verimli yapamamaya başladım yeterli proteini alamayıp kaslarımı eritirim diyede korkmaya başladım çünkü evet göbeğim erimeye başladı fakat kollarımda zayıflamaya başladı protein tozu kullanıp kilo almak istemiyorum zaten vermesi çok zor salonda gördüğüm göbekli kaslı adamlarada benzemek istemiyorum çevremde bu konuda bilgi sahibi kimse yok yol gösterebilecek sizce hangi supplementleri kullanmalıyım yada kullanmalımıyım yardım edin lütfen bu konuda uzman olan kişiler yazarsa çok memnun olurum şimdiden teşekkürler.

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Salondakiler doğru söylemiş. Yorgunluk 40 dakika kardiyodan. 15 dakikaya indir, sorun hallolur.

Sayfayı Paylaş