yardımlarınızı bekliyorum

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve white noise tarafından 7 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. white noise

white noise Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar yaklaşık 2.5 ay önce spora başladım ve 89 kilodan 78 kiloya düşmüş bulunmaktayım tabi bu kolay olmadı diet ve ağır şekilde spor yaptım haftanın 5 veya 6 günü gym deydim ancak bu son hafta kendimde büyük bir performans düşüşü gördüm daha çabuk yorulup ağırlıkları arttırıcağıma düşürmek gibi bu yüzden önümüzdeki günlerde supplementlere yönelmeye düşünüyorum boyum 1.80 1.82 arası 73 74 kiloya düşüp sonra kasa yönelmeyi düşünüyorum ama önceliğim kilo vermek ve performansı mı arttırıcak supplementler bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim

2. cafadam

cafadam Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    2.5 aylık yoğun spor ve diyet aktivitenden sonra vücut aç kalmış ve artık isyan bayrağını çekmiş olabilir. Performans düşüklüğünün en temel sebeplerinden biri de karbonhidratsızlık. Diyet menüne karbonhidrat eklemeni ama bu karbonhidratın tamamını da spor yaparken tüketmeni öneririm. Kilo vermek istiyorsan, aldığından daha fazla kaloriyi yakmak durumundasın çünkü.

Spor öncesi karbonhidrat alımı sana enerji artışı sağlayacak, bu enerji artışı daha ağır yüklerle antrenman yapmanı sağlayacak ve daha ağır yükler de senin kas kütlenin daha da artmasına neden olacak. Dolayısıyla kas kütlesi artışı demek, vücuttaki yağ oranının azalması demektir. Sana önerim karbonhidrat almandır.

Sayfayı Paylaş