yardımcı olursanız sevınırım

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve fitnessgirl12 tarafından 12 Mart 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. fitnessgirl12

fitnessgirl12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar siteyi uzun suredır takıp edıyorum ilginctirki kızım 20 yaşındayım ama fitnessla cok ilgiliyim. benim sormak istedigim sey su ben haftada 4 gun agırlık ant + 20 dk cardıo bir gun ise 1 saat cardio yapıyorum. haftada bir gun cheat yapıyorum ama öyle böyle bir cheat değil alkol tatlı yemek ne ararsanız cunku butun hafta dikkat ediyorum saglıklı ve uygun beslenıyorum. eger bu kadar yemezsem haftadaki 4 ant.a hem enerjim olmuyor hemde isteğim. su ana kadar hicbir sıkıntı yasamadım biraz kilo takıntısı olan birisiyim mevcut vucudumu korumak amaclı spor yapıyorum ne vermek nede almak istiyorum. yag oranım dusuk ve fitim. sormak istedigim sey ben bunu 7 aydır falan yapıyorum ama ilk kez 2 kg artıs gordum ama beslenmem hep aynıdır neden olabilir ? yaglandıgımıda dusunmuyorum kaslandıgımıda ama 2 kg gitmiyor, vucudumda bir degisim gormuyorum hala aynıyım ama tartıda 2 kg fazla cıkıyorum dusuncelerınız neler ve tesekkur ederım sımdıden

2. themortician33

themortician33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba vereceğim cevap tamamen doğru değildir, sadece tahmindir. Çünkü vücut ölçülerinizdeki değişimi de bilmiyorum. Bunu gerçekten anlamanız için vücut kitle endeksinizi bir yerde ölçtürün. cheat yapıyorsunuz iyi hoşta o günde alkol felan kullanıyorsunuz ben biraz karşıyım. sonuçta o kadar emek veriyorsunuz alkol dengeleri bozuyor. Antrenmanınız gayet iyi. illaki kas oluşumu vardır. 7 ay gibi uzun bir süredir yapıyorsunuz. Bir de 1 kg yağ ile 1 kg kasın kapladıkları hacimler çok farklı. Yani siz 1 kg yağdan kaybedip bu süre zarfında 3 kg kas oluşturmuşsanız tartıda 2kg fazlanız çıkar. fakat neredeyse aynı görüntüde olusunuz. bu verdiğim sadece bir örnek. dediğim gibi vücut ölçülerinizi bilmiyorum. endeksinizi de bilmiyorum

Sayfayı Paylaş