Yardıma ihtiyacım var :)

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve Olizvel tarafından 13 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Olizvel

Olizvel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 aydır fitness ile ilgileniyorum. Fazla kilolarımdan kurtulmaya çalışıyorum. 1.77 boy 93 kiloyum . Amacım fazla kilolardan kurtulup biraz da kas yapmak :) Yalnız bir sorun var kilo veremiyorum. Son 4 gündür zor bir diyet uyguluyorum 1 kilo verebildim. Yalnız kasların zarar görmesinden korkuyorum .Hızlı kilo vermek için L-carnitin alayım mı yoksa whey protein alıp kasların zarar görmesini engelliyip kendi çabalarımla mı kilo veriyim . Araştırmalarım whey proteinin de kilo vermeye yardımcı olduğunu söylüyor siz ne dersiniz ?

2. sahanm5

sahanm5 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Bence düzenli bir diyet ve sıkı bir idman programıyla bir süre devam et. En azından bir 6 aylık olmadan supplement kullanmanı gerektirecek bir durum yok. Çalışmalarını süper set halinde yapman yağ dokuyu parçalamanda sana faydalı olabilir, ayrıca çok sıkı bir şekilde haftada 2 gün de bacak idmanı yapman kilo verme sürecinde büyük katkı sağlayacaktır

Sayfayı Paylaş