Yardım

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve CruzZ tarafından 13 Mart 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. CruzZ

CruzZ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar merhaba ben yaklaşık olarak 5-6 sene uyuşturucu kullandım ufak yaşta başlamam olayın en kötü tarafıydı sanırım şuan yaşım 22. 1 Seneye yakın oldu bırakalı uyuşturucu Allah'ıma şükürler olsun ki kendimi o ortamlardan sıyırmayı başardım spora başladım boks yapıyorum 2-3 aylık bir geçmişim var fiziğimde gayet iyi diyebiliriz fakat kuvvet anlamında pek bir gelişim sağlayamıyorum diğer gençlere baktığımda daha kuvvetliler ve benim gelişimim daha yavaş oluyor ne kadar sürer normal insanlar gibi olmam biraz umutsuzluğa neden oluyor bende fakat kolay kolay pes eden bir insanda değilim hırslıyımdır.bu konu hakkında bilginizin olabileceğini düşünüyorum ekstradan yapabileceğim birşeyler olabilir mi şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...

2. zenginuyak

zenginuyak Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    CruzZ, dostum kuvvet antrenmanlarına yönelebilirsin fakat boks antrenmanı ile beraber götürmeye çalışırsan yorucu olabilir. Beslenme ve uyku düzenine önem göstermelisin. Kötü alışkanlığından kurtulmuş olmana sevindim senin adına, umarım sigaradan da uzaklaşmışsındır. Genel vücut kuvvetini artıran hareketler var. Bunlar squat, deadlift, bench press, barfiks ve dips. Compound hareket diye geçerler, vücuttaki birkaç farklı kas grubunu birden çalıştırdıkları için hakkını vererek yapmak için ciddi efor sarfedersin. Bu hareketlerdeki performansını artırmayı düşünebilirsin.

CruzZ bunu beğendi.
  3. ersaydin

ersaydin Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Helal sana. Başarılar...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

CruzZ bunu beğendi.
  4. CruzZ

CruzZ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Sigaradan da kurtuldum evet ama maalesef boks haricinde başka bir salonda antrenman yapmaya imkanım yok. Antrenman günleri dışında koşu ardında şınav mekik ile tamamlıyorum günümü artık sabredicez ve biraz zamana yayıp gelişimi gözlicez teşekkür ederim yorumlarınız için :)

Sayfayı Paylaş