Yardım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve yekmer06 tarafından 6 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. yekmer06

yekmer06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle tüm bodyforumtr üyelerine merhaba diyorum.Sizden yardım bekliyorum.
    Boy:186
    Kilo:95
    Yaklaşık 4 gün önce düşük karbonhidrat diyetine başladım.Benim sorunum Güneydoğuda yaşadığım için her zaman yüksek kalorili yemekler yiyordum.Şu anda protein ağırlıklı besleniyorum.Fakat ailemle yaşadığım için yemekler sorun oluyor.Ve ağırlık çalışmalarıma engel oluyorlar.Bu arada bağırsak problemi yaşadım daha önce yaşayan var mı? Bu sorunları nasıl aşabilirim.Ve diyet yaparken bana verebileceğiniz tavsiyeler nelerdir şimdiden herkese teşekkür ederim.

2. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Evde ne pişiyorsa, senin için yağsızını pişirsinler ayrı bir yerde. Örneğin sulu ve yağlı bir et yemeği varsa o gün, sana bir parça eti ayırsınlar ve tavada sotelesinler. Yanında yoğurt, salata, bulgur pilavı vb. sağlıklı alternatiflerle ye sen de. Her zaman sağlıklı yemenin bir yolu vardır. Derili tavuk pişiyorsa, derilerini ayıklayıp ye mesela. Bağırsak probleminden kastın ne bilmiyorum ama probiyotik yoğurt bağırsakların çalışmasını düzenler, aklında olsun. Sade Activia yiyebilirsin her gün. (Aromalılarında şeker var)

yekmer06 bunu beğendi.
  3. yekmer06

yekmer06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Anlıyorum.Bu önerilerini dikkate alacağım.Bağırsak probleminden kastım protein ağırlıklı beklendikten sonra boşaltımda keçi pisliği gibi dışkılama meydana geldi.Geçici bir sorun olduğunu düşünüyorum.Yoğurt yiyeceğim.Teşekkürler
    --- Mesaj birleştirildi, 6 Şubat 2015 ---
    @BLAST yağ yakımı için onerin var mı ? Şimdiden Teşekkürler

4. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Yeterince su içmemişsin ve lifli beslenmemişsin, o yüzden olmuş. Bol bol su içmen lazım, günde 2-3 litre, yağ yakımı için de çok önemli.
    Yağ yakımı ile ilgili forumda çok fazla başlık var, incelemeni tavsiye ederim: https://www.bodyforumtr.com/search/2682969/?q=yağ yakımı&o=date&c[title_only]=1
    Şahsen tek önerim kardiyo yapman, bol bol yürü, koş. Spordan sonra da 1 saat içinde mutlaka protein ye.

Sayfayı Paylaş