[Yardım Lütfen] Sei nutrition amino 2.0 300 tablet

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve feendronk tarafından 28 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. feendronk

feendronk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    ♥ Sakarya [ 54 ] ♥
    Selamun aleykum,
    Ben 1,5 aydır salona gidiyorum.İlk başladığımda 90 kg. ve baya yağlıydım.Şuana kadar bel çevremden 10 cm ve diğer bölgelerden de 5-10 cm arası inceldim.Toplamda 11 kg verdim.Salondaki hocam 2.ayım dolduktan sonra Sei nutrition amino 2.0 300 tablet amino asidi kullanmamı teklif etti.Başlamak için daha 15 günüm var.Sizlere de danışmak istedim.Sizce benim için uygun olan amino asit bu mudur ? Değilse hangisini önerirsiniz (bende hocamla sizin öneriniz üzerine konuşup bir karara varıcam) Sizce amino asit kullanma zamanım geldi mi, henüz vakit var mı ? Yaş : 24 / Boy : 1.80 / Kilo : 78

2. TheUbereem

TheUbereem Üye

Beğenileri:
    204
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    isviçre
    Bence sart degil, zaten supplementler normalde çok fazla bir sey getirmiyor.

3. koseus

koseus Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    Oncelikle, 1.5 ayda 11 kg cok yuksek geldi bana. Azimli calistigin icin tebrik ediyorum ama haftada 1 kg'dan fazla vermek biraz riskli.
    Supplement konusuna gelince, bence en temel supplement whey'dir. Yeni uretilen konsantre/izole whey proteinler zaten onemli oranda BCAA da iceriyor, baslangic icin oyle birsey daha iyi olacaktir.
    Bir de baslangicta supplement'a gerek yok diyenleri ben ciddiye almiyorum. Ilk 1-2 hafta hamligi atmak vs icin zaten hafif calisiyor olursun fakat bu kisa evreyi atlattiktan sonra girebilecegin maksimum agirliklara gireceksin. Bu durumda antrenman sirasinda kas yikimi yasayacaksin. Bu kas yikimini geriye dondurmek, yani kas yapimini desteklemek icin de protein almak zorunda oldugun asikar. Yine cok bilinen bir gercek, antrenmandan sonra ne kadar cabuk protein alirsan ve bunlar ne kadar erken sindirilip kaslarin onarimi icin kullanilirsa o kadar iyi. Bunun da whey proteinden daha iyi bir alternatifi yok.

Sayfayı Paylaş