Yardım Edinn

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve margarita tarafından 5 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. margarita

margarita Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba. Tuhaf olucak ama ben yağlanmak için taktik istiyorum. 23 yaşındayım. Yıllardır 59-61 kilo arasında gittim geldim. Azmettim aşırı yiyerek bulk vs destekle 2 haftada 12 kilo aldım. Şuan 1.82 boy 72 kiloyum. Ancak karnım aşırı şiş ve hiç yağ yok. O kadar ki göbek deliğim bile hamile göbeği gibi dümdüz. Spor yaptım o da kar etmedi. Sizce yağlanıp daha normal bir görünüme kavuşmak için ne yapmalıyım?

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    2 haftada 12 Kilo alman neredeyse imkansiz gibi birsey,nasil becerdin bunu?cokda saglikli birsey yapmadigini söylemem gerek almissan bile aldigin kilolar güzel bir görüntü olusturmucaktir.

elite35 bunu beğendi.
  3. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    2 haftada 12 kilo demek günlük 8000 kalori demek. 8000 kalori demek 5 kilo tavuk göğsü, yaklaşık 3 tencere bulgur. 32 tane haşlanmış yumurta 5 konserve Ton balığı bilmem kaç tane muz demek. Bunları yemediğini varsayarak, sıvı ve katı şeker tükettiğini düşünüyorum bunlar; 6 kutu(1lt) meyva suyu, 30 canga, 1 litre kola, 15 hoşbeş, 8 paket cips vs liste uzar.... böyle devam edersen diyabet yakındır çok uzak değil. 7770 kalori 1 kg'dir tabi bu genel geçer bi kavram. Ben bulk döneminde, 4000-6000 kalori almaya çalışırken ye ye bitiremiyordum, bütün gün evde olmama rağmen vakit yetmiyordu. Hele şekerli yemek, insanı komaya sokar. zayıf biri o kadar tavuk ve bulguru bi kere vucuda sokamaz patlar, ki o da vucutta dengesizlige neden olur 12 kilodan eminmisin?

I believe in Fitness

Son düzenleme: 5 Mayıs 2015
    elite35 ve Bekci bunu beğendi.
  4. margarita

margarita Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oluşturmadı zaten kocaman bir göbek o kadar. Diyorum ya göbek deliğim bile kapandı dümdüz ve taş gibi sert :/
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Mayıs 2015 ---
    Sabah uyan bulk deli gibi kahvalti tum gun sayisi belirsiz kola cikolata cips vs aksam yine bulk ve surekli biseyler yedim 60dan 72 oldum ama yağım yok hiç
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Mayıs 2015 ---
    Hatta yağ olur umuduyla aşırı yemeye halen devam ediyorum ama artk bulk içmiyorum

Son düzenleme: 5 Mayıs 2015
  5. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Bulk içmek nedir. Uzun süre ara vermiştim yeni bişey mi çıktı acaba bilmiyorum ?

Bekci bunu beğendi.
  6. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Kırmızıyla belirttiğim kısımlara çok takıldım. 60'dan 72'ye çıkacaksın ama yağın olmayacak ? Akıl işi değil. Kusura bakmayın fakat aldığınız kiloların %90'ı yağ diyebilirim. Galiba spor da yapmıyorsunuz. O zaman bu oran %100'e yakın olabilir.
    Eğer bu zihniyetle devam ederseniz yağ tulumuna dönmeniz işten bile değil. Size tavsiyem en yakın zamanda antrenman yapmaya başlayıp, forumdaki kilo alma ve beslenme ile ilgili başlıkları okumanız.

Bekci bunu beğendi.
  7. margarita

margarita Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Zaten sorun da bu yağlanmak için çabalıyorum ama yağ olmuyo karnım şişiyo o da taş gibi. Elimle karnımı sıktığımda birazcık bile gelmiyo ele bişey. Spor yapmıyorum bütün gün oturuyorum ama yine de hiç yağ yok. Geçenlerde bi cihazda yağ oranına baktım 1.8 kg yağ varmış vücudumda.
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Mayıs 2015 ---
    Ecz
    Eczanelerde satılıyo kilo aldırıcı toz

Sayfayı Paylaş