Yardım bekliyorum...pls..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve nnpoint tarafından 19 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. nnpoint

nnpoint Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba bu spor a çokta uzak değilim aslında ilk defa da yapıyor değilim ben kıbrısta okuyorum kıbrısta lefkosada güzel bir spor salonu bilen varsa yazsın .....:=)

gel gelelim geçen sene 3 ay kadar yaptım gayet güzel gidiyordum herşey iyiydi fakat bir 4 ay kadar bıraktım yani toplam da şöyle 1 sene filan yaptım herşeyide biliyorum ama yol göstericek birilernin olması lazım kesinlikle...şimdi nisan ayının baslarında yenıden basladım..neyse arkadaşlarımla birlikte gecen sene gitmiş olduğum salona yenıden yazıldım fakat hocadan program istedim...diğer arkadaşlarımın calıstığı programla calısabilecegimi söyledi bir problem olmaz dedi gel gelelim arkadaslarımla aramda en az 20 kg fark var..ve bu olurmu olmaz mı dıye benı tereddute dusuruyor hocaya söylediğim zamanda hedef aynı bir sorun olmaz diyor...programda şu şekilde 1.gün tüm vücut ve kardio 2.gün de yine aynı şekilde devam ediyor 4.gun ise sınav,mekik güç,kondüsyon artırmaya yonelik program daha onceden ben bölge bölge calışıyordum fakat yaklaşık bir ay ı doldurucam herhangi bir gelişme olmadığına inanıyorum kollarım olsun diğer bölgeler olsun ha diceksiniz 1 ay da ne bekliyorsun fakat daha once 1 ay bırakıpta tekrar başladığım zaman kollar yine eski hacmine ulaşıyordu şimdi olmuyor..hissediyorum :=)
    acaba ben mı yanlıs dusunuyorum neyse... ben program istiyorum. diceksiniz forumda var fakat yeni başlamıyorum bu spor a ...baslangıc programı istemiyorum Flexor hocamızın evde dumbell ile çalışma programı var ben o programı spor salonuna taşısam calışsam sizce olurmu ? uygun ?

türkiyede daha once 1 ay calıstıktan sonra temelden 2.ay piramit sistem çalıştırmaya başlatmıştı hocam..yani şimdi hiç memnun değilim programdan hocaya sölediğim zaman kem küm kem küm..gercekten canımı sıkmaya başladı bu iş şimdi biri lütfen yol göstersin ne yapmam gerekli? kendi programımı cıkartmayı dusunuyorum...ve spor salonundaki hocalar gercekten bu işten anladıklarını zannetmiyorum...onun ıcın sizlerden yardım istiyorum....

yani değiştirmediğim salon kalmadı nerdeyse hiç kimse bilmiyor anlamıyor 1. ay ı dolduruyorum 2.ay a giriyorum mesela hocam program değişecek degil mi neden niye ? değişesinki yada protein toz u yada baska bişi soruyorum bilmiyorlar abi anlayan adamlar neden olmaz salonlarda..amerikada filan millet nasıl yapıyor bunu cidden sokakta gezen adamın satıcının bile vücudu fit türkiyede 100 kişiden nerdeyse 2 kişidir belkide ...arkadaşım 1 sene amerikaya gitti adam a türkiyeye donduğunde inanamadım yahu gayet kaslı fit bir vücut yapmış adam. cok uzattım neyse..

bu arada yaş : 21
    boy : 1.76
    kilo : 64
    yağ oranım : %8
    ince yapılı bir insanım :=)

yardım yardım...

Son düzenleme: 19 Nisan 2010
  2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    BAŞLIĞIN ÇÖP KUTUSUNA TAŞINMASI

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    - Konu forum kurallarına aykırıdır
    - Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş