Yardımınızı bekliyorum arkadaşlar ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve triplle3 tarafından 4 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. triplle3

triplle3 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 16 yaşındayım boyum 1.86 kilom 88 . Fakat vücudumda göbek göğüs ve bel kısımlarında yağ var . Ben model olmak istiyorum ve ona uygun kas yapmak istiyorum ama bazı kişilere danıştığım zaman liposaction yaptırmamı söylediler bu yağlar dengesiz çünkü sizce napmam gerek ? liposaction sonrası iz vs kalır mı ?

Sonrasında spor salonuna gittiğim zaman nasıl çalışmalıyım ? bazı arkadaşları görüyorum çok şişmişler iğne değdirsen patlıycak gibiler ve hoş durmuyo .

Fikirlerinizi yardımlarınızı önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar .

2. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    liposuction yaptırmak kesinlikle senin kararın olmalı
    büyük sorumluluk burada biri sana yaptır yada yaptırma deme yetisine sahip olamaz.
    diğer soruların içinse forumu oku dolu bilgi ,var.

3. _emre_

_emre_ Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    sana liposuction yaptır ya da yaptırma diyemem. ama ne dengesiz vücutlar sıkı bir antrenman ve diyet programıyla ne hale geliyo bunun binlerce örneği var. daha yaşın da küçük yani elde etmek istediğin vücut için geç değil. ayrıca operasyona girersen sonrasında da antrenman ve diyet yine uygulamak zorundasın ki vücudun tekrar yağlanmasın. karar senin.

4. triplle3

triplle3 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    emre mesaj bölümüne baksana kardeş

5. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş