Yapmam gerekenler hakkında birazcık tavsiye :)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve OnlyDrum tarafından 5 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. OnlyDrum

OnlyDrum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cümleten merhabalar bodyforumtr.com ailesi.. Ben uzun zamandır bu spor ile uğraşmak istiyorum.. Ancak sınavlardır üniversitedir derken pek bir zaman ayıramadım.. Bu yıldan itibaren zaman konusunda sıkıntı olmayacağında dolayı bu sporla ilgilenmek istiyorum..

Öncelikle 21 yaşındayım.. 1.80 boya ve 85 kilo ağırlıgınan sahibim.. Orta okul doneminde cocuk klasmanında profesyonellik derecesinde tenis oynamışlığım var.. Ancak lise sınavları derken bu sporu pat diye bırakmak zorunda kaldım ve bunun sonucunda ( diye düşünüyorum ) göğüs bölgemde hafif derecede jinekomasti sorunu mevcut ( ÖRNEK RESİM SOL.. https://www.google.com.tr/search?q=...uyK7qTexwIVC9saCh2mRAjg#imgrc=m0limHXmjEEBdM: )

bana vücut geliştirme konusunda gerekli kardiyo ve antreman önerilerinde bulunursanız çok teşekkür ederim..

NOT: Kesinlikle bu isteğimi saman alevi olarak görmeyin.. Hatta hayatımda şeker tuz ve un gibi etmenleride çıkarmış bulunmaktayım.. İstekli ve sabırlıyımdır..

Tekrardan teşekkür ederim

2. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.
    Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş