Yapmış olduğum Shake.Yorumlarınızı bekliyorum

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve Yılmazz33 tarafından 18 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Yılmazz33

Yılmazz33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Öncelikle herkese kolay gelsin.Beyler spora yeni başliyacağım ve çok zayıf olduğum için gainer ile başlamaya karar verdim fakat şekeri düşük düzgün bir gainerin pahalı olduğunu öğrenince durumum olmasına rağmen gainer almaya gerek görmedim ve şöyle bir Shake hazırladım.100 gr yulaf-500 ml yarım yağlı süt-50 gr ceviz-1 ölçek hardline 3 matrix whey protein-1 adet muz bunların hepsi yaklaşık 1000 kaloriye denk geliyor ve 33-40 gr civarıda protein barındırıyor sizce nasıl hazırladığım shake? Kilo almama yardımcı olur mu?Teşekkürler(Bu arada boyum 1.72 kilom 50 ayrıca gainere para vermeyip protein tozuna para veriyorsun diyenler için protein tozu gainere göre daha uygun fiyatlı oluyor ve kullanma amacım shakede ki eksik proteini kapatmak sonuçta bunların hepsini blanderde çekince gainer kadar kalori sağlıyor ayrıca yumurta akını yiyemediğimden ve peynire alerjim olduğu için Shake’ye koyamıyorum bu yüzden de protein tozu aldım ve bu karışımı spordan 30-40 Dk sonra mı tüketmeliyim yoksa yatarken mi?Spordan sonra tüketirsem tok tutacağından korkuyorum akşam içersemde içindeki whey proteinini direkt antrenmandan sonra kullanamicam günde sadece 1 ölçek kullanabilirim bu arada daha fazla kullanmiyacağım yardımcı olursanız çok teşekkür ederim kolay gelsin.)

2. Soruceavap0

Soruceavap0 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    yaptığın shake'i içtiğin takdir de kilo almaman imkansız tabi imkansız diyoruz ama bunun yanında beslenemen de gerekiyor ama şöyle düşün günlük kilo alman için alman gereken kalori miktarı 3000 ise sen günde 2 adet bu shakeden içtiğini düşünürsek shakelerin ise 800 kalori olduğunu düşünürsek 1.600 kalori shake'den alırsın sadece ama en önemli olan şey bunu her gün yapabilmen ve bu igrenç karışımı içebilmen bende bu shake hakkında içememekden müzdaribim sen nasıl içiyorsun parçacıklar veya tadı seni rahatsız etmiyor mu ?

Sayfayı Paylaş