Yapacağım supplement kombinasyonu hakkında görüşleriniz

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve bigstar tarafından 29 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bigstar

bigstar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 1 yıl 6 ay kesintisiz spor yapıyorum. Önceden bırakıp başlamışlıklarım var ilk defa bu kadar uzun süredir kesintisiz spor yapıyorum. Bu süre zarfında birkaç supplement kombinasyonu yaptım fakat bu sefer yapacağım kombinasyon hakkında kafam da birkaç soru işareti var.. Kombinasyonu değerlendirirseniz eksilerini ya da yanlışlıkları varsa söylerseniz çok makbule geçersiniz J
    Aklımda olan supplementler;

-BSN Nitrix
    -Bsn No-Xplode
    -Muscletech Intravol
    -Weider Liquid Mega Forte
    -Muscletech Cell-tech
    -Muscletech Nitro-tech
    -BSN LPD-Dessert bu ürünü bulamazsam Dymatize Elite Whey Gourmet
    -BSN Syntha-6
    -Animal Pak

Kullanım olarak

Nitrixi günde 3 tablet 3 kere.
    Bsn No-xplode i idmandan önce 30 dk önce.
    Muscletech Intravol ü antreman sırasında.
    Muscletech Cell-tech i ilk 5 gün sabah ve idman sonrası. 5 günden sonra idman sonrası.
    Muscletech Nitro-tech i idmandan sonra ve sabah uyanınca.
    Bsn Dessert i akşam yatmadan önce
    Bsn syntha-6 yı öğün aralarında filan kullanmayı
    Animal Pak ı antrenmandan önce 1 poşet.
    Weider Liquti yarımını antrenmandan 15 dk önce diğer yarısını yatmadan önce kullanmayı düşünüyorum.

Kullanım şekilleri doğru mudur ? Bir de bu kombineye Cell-tech i ekleyip eklememe arasında kaldım ama eklersem böyle kullanmayı düşünüyorum. En az 2 ay bu kombinasyonu kullanmayı düşünüyorum.

Bu kombinasyonun eksikleri veya çakışan ürünler varsa söylerseniz sevinirim. Şimdiden herkese teşekkürler ve iyi forumlar.

Son düzenleme: 29 Mart 2010
  2. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Bence Nitrix'i ve Mega Forte'u sonraya sakla. No Xplode ile Nitrix benzer özelliklerde gibi. Biri antreman sırasında pump sağlıyor, diğeri de bütün gün NO etkisi yaratıyor. Kanımca ilk önce No Xplode bitsin, zaten cycle yapmak zorundasın vücut alışmaması için, No Xplode bitince Nitrix kullan. Nitrix'i de cycle yapman lazım, Nitrix bitince tekrar No Xplode iyi olur gibi. Zaten No Xplode'u çabuk bitireceksin. İlk 2 hafta etkisini çok güzel görüyorsun; ama daha sonra 3 scoop'a kadar çıkıyorsun.
    Antremandan önce Xplode alacağın için Animal pak ' ı ya kahvaltıdan yarım saat sonra ya da öğlen yemeğinden yarım saat sonra alman lazım. Pre-workout kullanmak üzere Xplode olduğu için bu şekilde Animal Pak'ı kullanmanda yarar var. Mide yorulmasın antremandan önce. Hem ikisini de antremandan önce almaya kalksan suyla şişeceksin.
    Ürünlerin güzel, verim alacaksın. 2 ay kullan, daha sonra ara ver biraz ve karaciğer, böbrek tahlillerini yaptır. Unutma ki sağlık en önemlisi bu sporda.
    İyi sporlar...

Sayfayı Paylaş