Yan karın yağları eritme ve beslenme nasıl olmalı ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve brkcnful tarafından 31 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. brkcnful

brkcnful Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    herkese selam .foruma katılmayı bi süredir düsünüyodum bana faydası olcağı için ve diğer fprumlar arasından bu cazip geldi .şimdi arkadaşlar yaşım 18 ve spora yeni başladım fakat bundan 2yıl öncesinde 83kiloyduö şimdi 65e kadar düştüm .ve yan karın bölgesinde birikmiş yağ mı desem zayıflayınca derimi kaldı desem bilemedim ondan oluştu .eritemiyorum kötü duruyor yani bisikletle erirmi bu yan kas yerleri evdede bi kaç hareket yapıyorum ama bilemedim sizce ne yapmalıyım .birde son sorum su kilo basına 1.2 gr protein gerekiyor yani günde 70-75 gr protein almam lazım kasların gelişmesi için ve bunun içinde çok yemek yiyorum (pilav çok yiyorum et tavuk vs.) bunlar bende gereksiz yağ oluşmasını sağlarmı yağsız ürünlerimş tercih etmeliyim .teşekkürler ..

2. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    eritemiyorsan kas almaya bak o bölge kaslansın zorlamanın mantığı yok

3. er.faruk

er.faruk Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Pilavda çok fazla karbonhidrat var yemeyi kessen iyi olur. Tavuk eti yerine hindi eti yersen aldığın protein miktarı çok yüksek yağ oranı çok düşük
    bakliyatlara yönel örneğin yeşil mercimek yemeği gibi
    lor peyniri tok tutar uzun süre ayrıca yumurtadan fazla protein miktarı vardır
    yerken boğazı çok kurutur dikkat et su mutlaka yanında olsun iç
    unlu gıdaları kesinlikle kes
    kaya tuzu kullan ama az kullanmaya çalış
    zeytinyağ kullan diğer yağları kullanma
    günde 2.5 3.5 lt su iç tam kesin su miktarını hesaplamak istersen eğer kilon X 32 ile bunu bulabilirsin 100 kilo isen 100 x 32 = 3200 ml yani 3.2 lt su içmen lazım. içtiğin çay kahve vs buna dahil dahil su olarak 3.2 lt kesin içmen gerekiyor eğer günlük su miktarını içmezsen kilo veremezsin tüm organlar ve kaslar suya ihtiyaç duyar
    bunları yaparsan belinin inceldiğini göreceksin zamanla ben 1 1.5 ayda 5 6 cm inceldim 112 kg dan 98 e düştüm

Sayfayı Paylaş