Yalancı (Psuedo) Jinekomasti ?

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve joker_85 tarafından 4 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. joker_85

joker_85 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar Merhaba Forumu iyice araştırdım fakar bu konuyla ilgili bilgi bulamadım endokronolijiye gittim ve birtakım hormonal testler yaptırdım.
    Hormonlar da bir sıkıntının olmadığını ve plastik cerraha görünmem gerektiğini söyledi plastik cerrahta ek olarak meme ultrasonu istedi ve sende hormona bağlı jinekomasti yok sende düzensiz beslenmeden kaynaklı meme bölgesinde yağ var dedi. Doktor spor yaparak düzelltebilirmiyim sorusuna bir nebze ama kesinlikle normal insanınki gibi olmaz dedi tek yolu ameliyat dedi bende ikinci doktora gittim ikinci cerrahta aynı cevabı verince üzüldüm açıkçası ve ameliyat olmak istemiyorum...
    Size sorum bu hastalığı yani yalancı jinekomastiyi duyanınız var mı ve ameliyatsız düzelebilr mi sorusundan ziyade ameliyat olmadan güzel kaslara ulaşan var mı zira ben yağ yaktığımda kollarım karın kasım omuzlarım hepsi define duruyor ama göğüs ucundaki yağ o gevşek görüntü bir türlü gitmiyor Özellikle tişört problem oluyor kas var ama üstteki yağ bir türlü gitmediği için kadın memesi gibi görünüyor ve sıcakta meme ucu kendini salıveriyor soğukta hafif bir toparlanma olabiliyor.

Bu arada yaşım 30 boy 185 kilo 85 yağ oranım yüzde 14-15 lerde 7 aydır ciddi şekilde beslenme ve antremanıma dikkat ediyorum..
    Umarım birileri yardımcı olur...Şimdiden teşekkür ederim..

2. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    benim bildigim yalancı jinekomasti kendi kendine geçer kilo ver benim gibi meme hala duruyorsa sıkıntı kesin vardır

3. joker_85

joker_85 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kilo ver de 85 kiloyum zaten kas yaptım diyorum aynı dertten müzdarip birileri varmı çözüm yolu olarak neler denemişler aceba ?

4. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    cözümü ameliyat derler ama ameliyatı profosyoneller önermedi bana herhangi bi ilac vs yok ztn vücud kendi kendini düzeltiyormus yalancı jinolarda sabır grk bence

5. turgut731

turgut731 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yapman gereken;
    Vücut geliştirmeye başlamak
    Antrenmanlardan önce kardiyo yapmak
    Yağ yakabileceğin bir diyet yapmak.

Ayrıca hormonal bi durum olmadığını söylediniz. Prolaktin, e2 ve testo sonucunuzu buraya atabilir misiniz?

6. emrebozdag62

emrebozdag62 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Abi iyi aksamlar 16 yasindayim testleri yaptirdim ultrasyon cekildim hersey normal sendeki bendede var yanliz sporla ve saglam diyetle gecmiyor 6 aydan beri spor yapiyorum ve artik gecmicegjni 3.doktor soyledi.Abi 5 gun sonra ameliyata giricem lazer lipo olucak doktor cuma gel pazartesi okula gidersin dedi ameliyattan baska bi carede yok . Tek korktugum sey genel anestezi olucam senin tabi yasin butuk abi lokal olabilirsin korkulacak hic birsey yok yakin arkadasim 14 yasinda kesi ameliyati oldu . Bosuna da doktorlarda surunme derim abi iyi bir plastik cerrahi bul ve ameliyat ol endokrinlerin hepsi ayni yola cikiyor ve endokrinlerde estetikcilerin de hic bir alakasi yok ama yag dokusu meme dokusu fark etmiyor hepsi ayni hepsinin sonu ameliyat bana endokrin doktorunun soledigi ameliyatsiz cozum yok zamanla alisirsin.Hayirlisiyla cuma sabahi ameliyata giricem fiyat 4500 ozel hastane

7. ip-man

ip-man Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Lazer ile yapilan ameliyat sonrasi iz kaliyor mu ?

8. koseus

koseus Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    su anki yag oranin hic fena degil. 7 aydir spor yaptigini soyluyorsun, baslarken yag oranin veya kilon kacti?

Sayfayı Paylaş