Yag yakmak istiyorum ama olmuyor

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Cup tarafından 2 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Cup

Cup Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    [​IMG] [​IMG] Birazda bilgisizligim ile alakali yasim 17 cevremdekiler "filinta" gibi masallah diye ovulurken buyuklerimiz tarafindan bana karpuz yata yata buyur deniyor :) boy 188 kilo 85 fakat gobek bel var baya kas kilosu yok , ne kadar ugrastiysamda yapamadim vucudumla alakasi yok , bilgisizlik ve bunun getirdigi unursamazliktan sizden birsey istiyorum oda ne yemem ve ne yapmam gerektigi elimin altinda her turlu imkan var (yuzme beslenme spor alan) ne yapayim ne edeyim 1,5 ayda bi sekle gireyim illa karin kasli olayim istemiyorum , sadece inceliyim biraz duz olmasada olur memelerim falan cikiyo alay konusu olacam iyice ... Ek olarak : cok azimliyim ama bilgisizlik oldurecek beni basarmak istiyorum artik omrum gecti kilolar ile boy attim diye inceldim biraz bundan daha kotuydum eskiden (fotolarda daha ince cikmisim) 1,5 ayda yapabilecegimin en iyisini yapmaya raziyim verebilcegim kadat vermek istiyorum yag oranim 18 20 lerdeysi sanirim unuttum simdi abilerim ablalarimiz anlar bu konuda. Ne kadar verebiliyorsam vermek istoyorrum fitness hocam bile var suanda herturlu seye acigim en onemlisi yemek sanirim onu hic anlamiyorum

Son düzenleme: 2 Ağustos 2014
  2. zafer.cagliyan

zafer.cagliyan Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Los Angeles, California
    az kilo cok tekrar agirlik kaldir hareketleri hizli yap sadece agirliklarla hem kilo verip hem kas yapabilirsin

Sayfayı Paylaş