yag yakımına yardımcı kahve+aspirin

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve fitella tarafından 14 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. fitella

fitella Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhabalar, sporcu bir arkadaşımdan duyduğum ve doğruluğundan emin olamadığım bir şeyi sizlerlede paylaşmak istedim,çogunuz kahvenın yağ yakımına yardımcı oldugunu biliyordur aspirinde işin içine girince daha etkili oldugunu duydum acıkcası saglık açısından biraz endişelerim oldu siz bu konuda neler biliyorsunuz, lütfen benimle paylaşır mısınız ?

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Aspirin kafeinin etkisini arttırabilir ama azıcık daha fazla yağ yakabilmek için yan etkilerini göze almaya gerek yok.

3. fitella

fitella Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    l carnitinele aynı etkiyi yaptıgını ve ara sıra kullanabileceğim söylenince eczaneye gittim aspirin almak için aklıma takıldı eczacıyada sordum hayır yapmayın olurmu öyle şey l carnitine kullanın daha iyi diyince bu konuyu birde sizlere sormak istedim böyle bir karışım varmı diye bende sporcu oldugum için saglıgımı tehlıkeye atmak istemedim açıkcası.

4. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    aspirini kani sulandirdigi icin kullaniyorlardi. cok saglikli birsey degil.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

5. fitella

fitella Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    evet kanı sulandırıyormuş etkisi baya oluyormus diye duydum ama sağlıklı bişey olmadığı için kullanmamak en doğrusu o zaman aklımızda soru işareti kalmasın :)

Sayfayı Paylaş