yag yakımı için diyet ve agır antrenmanlarıma devam etmelimiyim?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve metalxxxx tarafından 1 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. metalxxxx

metalxxxx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar bu sporu 1 sene yaptıktan sonra ara verdim.boyum 1.78 ilk basladıgımda 92 kiloydum ve 2.5 ay agır antrenman ve diyetle 75 kga düştüm ama çok küçülmüştüm kas kaybım çok fazlaydı 6 ay önce tekrar basladım 75kg ile ve simdi 88 kg oldum.vücudumdaki yag oranından şikayetciyim tekarar diyet yapmayı bunun yanında animal cuts ve nitro kullanmayı dusunuorum.kafama takılan tek sey agır çalısmalarıma aynı sekilde dewam etsem kas kaybım olur mu ya da kas kaybetmemek için nasıl çalısmalıyım.yardımcı olursanız çok sevinirim...

2. terkiflimak

terkiflimak Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    kerem52 bunu beğendi.
  3. metalxxxx

metalxxxx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkür ederim.peki nasıl bi antrenman ve protein amino asit kullanımı nasıl yapmalıyım aniaml cuts ve animal nitro siparişi verdim bunları kullanmam yeterlimi proteinle birlikte

4. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    yağ yakımında amacın vucudunda var olan kasları olabildiğince koruyarak yüksek miktarda yağ atmak olmalıdır bu nedenle haftada 4-5 gün antreman yap 1 saati geçme ve hafif çok tekrar tüm vucut çalış(her antreman) protein tozu vs kullanma bunlar yağlandırır(en azından yağ yakım zamanı) bunun yerine az miktar karbonhidrat ve 4-5 adet yumurta akı+ yağsız süt antreman sonrası tavsiye ederim bun programı uygulamaktayım 1 ayda 96 kilodan(bulk) 88 kiloya düştüm kollarım 43 cm di şu an 42 cm fazla bir küçülme olmadı kaslarımda üst karın kaslarım belirmeye başladı...Başarılar

5. metalxxxx

metalxxxx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkür ederim bilginiz için.peki bu önerdiginiz antrenmanla birlikte diyette uyguluyormusunuz?

6. vucutooo

vucutooo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Mesala 4 gün kardiyo 3 gün antreman yapıyorsak antremanları nasıl düzenleyelim ?

1.gün göğüs-biceps setler hep 15-20 tekrar
    2.gün omuz-bacak setler 15-20 tekrar
    3.gün sırt-triceps setler 15-20 tekrar

ve de 4 gün cardio.

Bu ideal olur mu yoksa 3 gün her bölge mi daha iyi ?

Sayfayı Paylaş