1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yaşim 16 sporla 96dan 81 kiloya indim yaklaşık 2 ay 20 gunde

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Eren topal tarafından 1 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Eren topal

Eren topal Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Beyler şimdi bel basen kısmında ve göğüsümde fazlaliklarim var hardline l karnitin ve cla takviyesi alıyorum yağ oranımı bilmiyorum ama bende bayağı fazladır diye tahmin ediyorum 1300 kalorilik 6 öğünden oluşan bi diyete başladım karnitinle beraber 1 haftadır sizce fazlaliklarimi kaç ayda atabilirim çünkü onları atip protein tozu ile vücuda girmeyi planliyorum görüşlerinizi için tesekkurlee

Ekli Dosyalar:

2. Lykio

Lykio Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Çok iyi kilo vermiştin fakat sadece diyet ile kilo verme kas kaybına uğrayabilirsin yanında hafif yada orta derece ağırlıklar kaldırarak cardio ve diet yapmalisin. Babamda 100 kg den 79 kg ye düştü bir anda ve kasları yumuşadı tavsiyem hafif ağırlık yaparak kilo vermen kasların diri olması için

Sayfayı Paylaş