1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yaş17 boy 178 kilo 56 1.5 ay oldu...

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve yenilmezceko tarafından 21 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. yenilmezceko

yenilmezceko Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    SELAMUN ALEYKUM ...

body e başlayalı yaklaşık 1.5 ay oldu.lise 3 te okuyorum evde kalmıyorum tatile kadar beslenmeme fazla dikkat edemiyeceğim gibi sabahları sadece yumurta yiyiyorum günde yarım litre ile 1litre arası süt içip meyve yemeye çalışıyorum yazın beslenme programı ile birlikte progaınerr almayı düşünüyorum eksik yerlere yorum yaparsanız sevinirim ölçü almayı tam bilmiyorum sadece kolu yazabileceğim şu an ama ayrıntılı resimler var

boy=179
    kilo=55-56
    body süresi=1.5 ay
    kol=28-29 cm

progaıner olarak tavisyelerinizi alabilirim
    eksik ve güzrel yerlerime yorum yaparsanız iyi olur
    beslenme programı olarak okadar program varki ben hangisini yapıyım onu bilmiyorum vucud tipime göre bilen ler yardımcı olursa sevinirim

bide karnım nasıl ve orantısızlık varmı?
    şimdiden yapğpıcağınız yardımlar ve yorumlar için teşekkür ederim iyi forumlar

http://img152.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=20120419028.jpg

2. OnurKardas

OnurKardas Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    MarmaraPark Jatomi Fitness
    Yer:
    İstanbul
    1.5 ayda ne kadar gelişim bekliyosunuz anlamıyorum vücut zaten 1 ayda alışıyo en az 7 ayda koyarsanız aradaki gelişim düzgünce gözlemlenebilir. kilo alman gerekli pilava yüklen okul okuyosun yanında pilav götür okula

3. yenilmezceko

yenilmezceko Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    uslübunu düzeltirsen sevinirim ...

ben zaten şimdiki durumuma yorum yapılsın diye yazmadımve konu açmadaki asıl amacım gelişimi göstermek diğil vucut tipime göre beslenme programı ve progaınerr önerisi almaktı bilip bilmeden densiz bir şekilde yapılan yorumlar muhatabım değildir ...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:06 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:03 ----------

ayri yeten sırtımda bodye başladıktan sonra resimlere bakınca farkedersinizki sivilceler çımaya başladı doktora gidicem ayriyeten doğal olarak ilaç gibi bir şey önerebilcek varmı internetten araştırdım ama çok fazla var böle şeyler bizzat uygulayıp sonuç alan olupta sölerse sevinirim...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:46 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:06 ----------

yorum yapıcak kimse yokmu okadar yorum yaprsınız diye umutla bekledim felan :D

4. runb1tchrun

runb1tchrun Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    vucüt simetriğin çok iyi kg almaya çalış bol bol ye antremdan sonra süt ve süt ürünlerine yüklen
    sivilciler ise vucut çalışırken terlıyorsun havlu ıle sil antrmen bıtınce duşa gir

5. yenilmezceko

yenilmezceko Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    tamam bundan sonra inş.dediğini yapamaya çalışacağım kilo ladırıcı önersini olan varmı nitrofull ün ucuz var ama ne kadar güvenilir kullanan varsa yazzarsa sevinirim

6. muholan

muholan Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Bu küçük yaşınızda normal beslenın sporunuzu yapın . Bu ne mübarek 1.5 ayı dolmus Arnold olmak ıstıyor

bravehearts ve OnurKardas bunu beğendi.
  7. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Keşke farklı açılardanda koysaydın sırf arakdan pek birşey diyemeyeceğim :)

yenilmezceko bunu beğendi.
  8. yenilmezceko

yenilmezceko Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    önden arkadan poz verdim ama yeterli değilse nasıl çekiceğimi söylrseniz çekip koyabilirm ..

benim amacım arnold olmak değil anlamadığım şey yazdıklarımdan bunu nasıl çıkarıyolar bu da ayrı bişe etraf kendini fazla zeki ve kaslı sanan insanlarla dolmuş benim amacım yaza kadar 2 ay daha yapıp toplma4.ay dolunca kilo aldırıcı almak her splement alan arnold olmak içinmi alıyo o zaman bütün forumu at çöpe allahım sabır ya

9. hüsüman!

hüsüman! Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    boyuna göre kilon az sadece bunu söyleyeyim. Hacim kazanırsan çok iyi bir vücuda sahip olacaksın kolay gelsin.

10. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    he tamam sonradan fark ettim bende senin gibi 1 ayda koymuştum şimdi 2. ayımdayım 1. ayımın 3 katı oldum :D bence 1 ay daha bekleseydin. ama vicudun güzel

11. yenilmezceko

yenilmezceko Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    haklısın bilsem koymazdım kilo almak içinde yazı bekliyorum hem evimde olucağım için beslenmeme daha dikkat etmiş olacağım hemde okul temposu azalmış olucak bide cevap yazanlar kilo aldırıcı olarak önerilerinide yazabilirlerimi bide şuanki durumumda çok eksikolan bir yer varmı şimdiden teşekkür ederim ilgilendiğiniz için

12. yenilmezceko

yenilmezceko Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    evet abilerim daha yorum yapıcak kimse yokmu vucudum ile ilgili yorum kise yapmadı ne kadar az sürede olsa şu anki durumuma yorum bekliyorum

13. yenilmezceko

yenilmezceko Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18

evdemi çalışmam gerekiyo yani salon varken vucudumda body e yatkınken senin dediğine göre salonu bırakıp evde çalışıyım vay be .... genede saol tavsiyen için :Dkafa_

14. yenilmezceko

yenilmezceko Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    evet abilerim progaıner yada sivilceler için önerisi olan varmı?

15. yenilmezceko

yenilmezceko Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    peki karın simetrisi ve srt için yorum yapabilcek kimse yokme niye kimse ilgilenmiyo anlamıyorum ?

16. 123dogukan123

123dogukan123 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    hey allahım ya yok 1 günlük değişim yok 2 günlük değişim arkadaşım sence böyle bir sürede nasıl değişebilir bir vücut anlamıyorum insanlar senelerini veriyor siz 2 günlük değişimi koyuyorsunuz yeter ben bıktım ya

17. yenilmezceko

yenilmezceko Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    görende kendisini 20 yıllık sporcu sanar yaşın kaç bebe senin çok kuonuşturma bence beni ....

Sayfayı Paylaş