1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yaş 20 kilo 81 boy 1.80

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve kobebryant824 tarafından 1 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kobebryant824

kobebryant824 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Beyler öncelikle iyi forumlar. Vücut geliştirmeye 95 kg olarak başladım 2014ün mayıs ayında 17 yasındayken . Yaklaşık olarak 6 ayda 70 kiloya düştüm hiç kardiyo veya diyet yapmadan. Sadece saatlerce ağırlık çalışıyordum yaklaşık 2-3 saat durmadan idman yapıyordum. Diyet yapmadan kilo verdiğim içinmi yoksa 2 kere ara verip başka sporlar yaptığım içinmidir bilmem, her zaman göbeğim ve simit diye tabir edilen bel çevresi yağlanmalar mevcut vücudumda. Vücut geliştirmeye 8 yada 9 ay önce tekrar başladım ve bu kez ciddi bi şekilde kendimi adayacağım. Protein tozunu çok tüketemiyorum ama şuan elimde bir tane 3 kg'lik ürün mevcut. Farklı bi supplement kullanamadım daha önce bu nedenle farklı supplementler kullanmayı düşünüyorum. Beslenmeyi sebze sevmediğim için sadece protein ve karbonhidrat ağırlıklı yapıyorum fakat bunuda değiştirmeyi düşünüyorum. Genel olarak düşüncelerinizi ve fikirlerinizi, tavsiyelerinizi merak ediyorum, tekrardan iyi forumlar :)

2. verseca

verseca Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Neden hiç trapez calışmadın ayrıca göüs aranı sıkıştırma hareketleri ya yayılsınlar biraz. Butterfly gbi falan. Harici gayet başarılısın.

3. kobebryant824

kobebryant824 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Oncelikle teşekkürler trapez konusunda haklısın ancak göğüs aram genetik, dolmuyor arası aynı genetik bozukluk bı çok büyük sporcudada var Internette araştırdım chest gap olarak adlandırılıyor

Sayfayı Paylaş