1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

yaş 20 boy 1.83 kilo 74 4 aylık vg yapıyorum

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve tselcukt tarafından 25 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. ◄İzM@ЯiT►

◄İzM@ЯiT► Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Kadıkoy
    Benim hesapla baya bir çatışmış senin hesap .. Ben şoyle umuyordum. 2 tost 3tl,1 meyva suyu 1 tl , Döner dürüm tanesi 3tl, Tantuni ise 4 tl 2 çikolata vardı sanırım 1 tl de o toplam 12 tl para.. Dışarıya verilen yemek parası sadece..

Ama halen tavsiyem yanında tavukla dolasman olacaktır. 10 tl ye alacagın 1 kılo göğüsde günlük ihtiyacını karşılayacak kadar protein mevcut zaten.. Çantanda dursun soğuk olarak yenir zaten. İsteğe göre 3/4 yumurta da koyabilirsin haşlanmış. 1000 gr tavuk da ortalama 170/180 gr protein mevcut. Bu günlük proteini sadece tavukdan cıkarmak en kolay olanı. Yanında tabi süt yumurta peynirde yersek hiç fena olmaz :+)

Yakında ben baslayacağım yanımda tavuk ile gezmeye :)

2. tselcukt

tselcukt Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Mersin
    sizin orda göğüs bizden pahalı bizde kemiksiz göğüs 7 tl :D okula elimde tavukla gitmeyi hiç düşünmedim aslında fena fikir değil spor çantama atarım okulda parça parça yerim ama ekmeksiz karnımı doyurmaz :D

3. Air SeDaT

Air SeDaT Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    kısa sürede bu kadar kilo alman ve bu kadar gelişmenden dolayı seni tebrik ederim çalişma sisteminle ilgili hiçbirşey yazmamışsın ama sanırım onuda ilerleyen zamanlarda ve eksik duran bölgelerinle birlikte anlaşilacak.. orantın o kadar kötü değil hatta iyi bile, sonucda bu işi bi kaç senedir yapıp eksiklerini doldurmaya çalişmiyorsun.. beslenmene dikkat etmeni önerir gelişiminin devamını dilerim dostum ;)

tselcukt bunu beğendi.
  4. tselcukt

tselcukt Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Mersin
    teşekkürler yorum için

5. TurTaa

TurTaa Yeni Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    0
    ii de.. o kadar döner+tantuni yiyeceğine,daha faydalı şeyler al,onlarda o kadar yağ var ki.beslenmen çok kötü.
    İlk 2-3 ayda ,hiç beslenmesende,vücuddaki deişimi görürsün. ama bu andan itibaren hayalkırıklığına uğramamak için ileriki aylarda,beslenmeni değiştir.
    +kahvaltı 5 yumurta+lor peyniri.

öğlen tavuk göğsü falan takıl.

2 tane az döner ye,protein tozu da al

tavuğun sadece kemiksiz göğsünü alcan,bütün tavuk çok yağlı.zayıf olsan bile girme.duba olursun

6. tselcukt

tselcukt Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Mersin
    eyw. hocam yediğim şeylerin çok sağlıklı olduğunu savunmuyorum açıkçası biliyorum çok yağlı olduklarını be besleyici değerlerinin düşük olduğunu fakat sabah 8 den akşam 6 7 bazen 8e kadar üniversitede oluyorum dolayısıyla önce üniversite çarşısına çıkıyorum ve tavuk varsa yiyorum yoksa aşağı inip tantuniye abanıyorum :) yinede sağol yorum için lor peynirini dikkate alacamda ne var bu lor peynirinde ya herkes lor diyor :)

7. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
  8. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    genel anlamı ile iyi ama trapez bilek ve gogusunun ust kısımları gelısmemıs. TAbiki diger bolgelerine gore. 4 ay ıcın gayet ıyı vucudun. Ozellıkle sırtının hakkını vermıssın fazlasıyla. bi vucutcunun en gosterıslı yerı goguslerıdır onları ıhmal etme...

9. tselcukt

tselcukt Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Mersin
    eyw. hocam trapezi zaten çok aşırı istemiyorum ama üst göğüs dediğin gibi zayıf bende incline bench pres ve incline dumbell pres yapıyorum o bölgeyi geliştirmek için ve dediğin gibi bileklerimde zayıf evet bilek çalışmıyorum hiç belkide o yüzdendir ama kol çalışırken bilekte iş görüyor diye ekstra bilek çalışmak istemiyorum

10. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    gelişimde güzel ne kelime 4aylık birisi için yapabileceginin en iyisini yapmıssın kardeşm başarılar dilerm..

11. tselcukt

tselcukt Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Mersin
    eyw. hocam sağol her ay inşallah gelişen bölgeleri ve gelişmeyen bölgeleri göstermek için yeni resimler ekleyecem

12. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73

trapez girmemen seni geniş omuzlu gösterir ama vücudun simetrisini biraz bozabilir , bilek girmiyorum demişsin kol calısırken bilek iş görüyor demişsin sanırım sen dambıl yada barı kaldırırken bileğini büküyorsun? sakın bükme ağır kiloda sakatlanabilirsin PAZU calışırken hangi hareket olursa olsun belden yada bilekten destek alma onun yerine bir kişi geçsin karşıdan sana yardım etsin. PAZU calışırken vücudunda sadece PAZU ların oynıcak kolun acılıp kapanıcak baska hiç bir organın oynamicak :( ve sanırım bu yüzden kolların vücuduna göre biraz geri ? dumbelllls

13. tselcukt

tselcukt Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Mersin
    hocam eyw yorumun için fakat kollarımın vucudum için iyi olduğunu düşünüyorum çünkü başladığım zaman gerçekten çok zayıftım ve kollarım şimdiki bileklerimden daha inceydi kol çalışırken bilekte çalışıyor dedim evet çünkü hocam preacher dumbell curl yaparken gerçekten bilek baya iş görüyor burda bilekten kastım ön kol elimin tam üzerindeki bilekleri geliştirecek birşey yok zaten :D

14. mrgreen

mrgreen Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Gelişimin iyi olmuş ama herkesin dediği gibi beslenmeni daha "temiz" yaparsan senin için daha iyi olur. Ben senin yerinde olsam evden tavuk haşlar / ton balık alır götürürüm. Ayrıca nerdeyse hiç baklagil tüketmiyorsun. Hayvansal protein'i dengelemek için bitkisel protein'de lazım. Yoksa ilerde çok büyük sağlık problemleri yaşabilirsin (özellikle karaciğer ve böbrek sorunları).

Hem daha temiz beslenirsen daha az yağlanarak hacim yapabilirsin ;) Forumdaki beslenme kategorisine gözatmanı tavsiye ederim.

15. tselcukt

tselcukt Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Mersin
    eyw. hocam baklagil tüketiyorum fakat buraya yazma gereksinimi duymadım kurufasulye pilav nohut yemekleri bunları yiyorum bolca ve dediğini yapacam tavuk göğsüne başladım ztn

16. tselcukt

tselcukt Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Mersin
    yeni yorumlar göremiyorum :)

17. gunesingolgesi

gunesingolgesi Üye

Beğenileri: