yaş 18 kilo 73 boy 173

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve ceza0159 tarafından 7 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ceza0159

ceza0159 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    06/07

Sabah kahvaltısı 4 yumurta 2 tam 2 beyaz, 1 salata 1 domates 1 tane protein shake ve 5gr creatine

Kahvaltıdan önce 2 kapsül granede thermo detanator

Not:bugun lifalif bitmiş. Normalde shake yerine ben 5 kasık lifalifi yoğurt ile karıştırıp yiyorum. Yarına almış olucam.

Öğlen yemeği saat 14.20 (yarım saat önce 2 kapsül granede thermo detanator)

1tane domates 1tane maden suyu 1 parça sarımsaklı tavuk göğüsü (200gr-250gr) 2 yumurta beyazı ve 1 bardak ayran , 1 kaşık yoğurt. Eksiksiz yazıyorum normalde sade domates olmayacaktı salata olacaktı fakat marul maydanoz vs bitmiş.

Ant. Öncesi 19,12

Bu zamana kadar sade kahve(1fincan) içtim ve 3 adet salata yedim. Evdeydim koca gün biraz uyuklamışım. Şimdide zeytinyağlı ton balıklı salata hazırladım.(1konserve süzülmüş ton balığı –bimde olanlardan- 1tane salata 1 tane domates biraz soğan marul ve maydanoz ve yanında 3 tane yumurta beyazı. Antremanım 9 da başlıyor.

19,57 pepsi bardağına 2tane paket yeşil çay yaptım tat için içine biraz limon ekledim.

Antreman sonrası: 10,30(bu süre ne çalıştığıma göre değişiyor) whey protein su ile karıştırdım (perfect nutrition 1 porsiyon 35gr protein 15gr karbo),2 beyaz yumurta ve aynı şekil 1 kap salatalık süzülmüş ton balığı ile beraber.

Yatmadan önce bu aksam bir şey yemedim lor peynirini buzluktan çıkarmayı unutmuştum normallde onu tüketiyorum canım ne kadar isterse en az 150 200gr. Bugun böyle geçti

Not:3 gündür granede thermo detanator u kullanıyorum -bu yukarıdaki program 3.güne ait yediklerimi yazdım- Çok fazla enerji artısı oldu ve cinsel istekte artma meydana geldi yaşım gereğimi bilmiyorum ama önceden böyle değildi yaşım 18 bu arada ve ürün oldukça tuvalete cıkartıyor. Not:daha önce hiçbir termojenik ürün kullanmadım.

Ek bilgiler: Daha öncesinde(termojenik ürünü kullanmadan önce) annem lor peynirini kendisi yapıyor bana ve lorun suyunu yemeklerin yanında içiyorum. Günlük su tüketimim antremandan hariç en az 4lt. gün içinde yeşil çay ve sade kahve tüketiyorum.(yorumlara acıgım fakat spor salonum akşam 21.00da açılıyor ve 23.00 da kapanıyor. Hiçbir kardiyo aleti yok salonda ve antrenörümüzde yok. bunlarıda göz önünde bulundurun yorum yaparken ve bahanelere yer yok eklemek istediğiniz veya yanlış yaptığım seyleri söylerseniz bende ona göre değişiklikler yaparım. Belki dalga konusu olabilir ama bu spora 15 yasında başladım. bazı hastalık ve aksaklıklardan dolayı bu kadar gelişebildim(bu konuda fazla üstüme geliniyor fakat antrenör falan olmayınca kendi kendimize öğreniyoruz.) dışarda okuyorum fakat suan anne evindeyim. Bu arada şeker ve tuz yok tuz uzun zamandır yok.

Kilo:3gün önce 75 bugun tartıldım aç karnına 73

Boy:1.73 Yaş:18
    Fotoğrafllar aşağıda bugun çekildim kendimi hiç sıkmadan 06/07/2015;
    yeterli değilse fotograflar baska sekildede atabilirim. ölçülerimi yarın aldırıcam.

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş