Yaş 18, kilo 59 , boy 1.73

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve goztepe1925 tarafından 15 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. goztepe1925

goztepe1925 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir
    Merhaba arkadaşlar belirttiğim gibi yaşım 18 kilom 59 boyum ise 1.73.
    Ortalama 3 hafta önce başladım.Kilom başlamadan önce 57,3'tü. Aşırı zayıfken kilo almaya hızlı başlamış olsam gerek ama elimden geleni gösteriyorum.Sabahları 4 yumurta beyazı öğleleri bi adet ton balık,ayran akşamları pilav makarna filan öyle gidiyor.forumda bakıyorum arkadaşlar bi gün vücudunun bi bölümünü yaparken diğer gün farklı bi bölümünü yapıyor ben haftada 4 kere giderken her gün aynısını yapıyorum haftada 2şer 2şer arttırarak hocamın söylediğine göre bi ilginçlik var mı ? bana protein ve amino asit almayı öneriyor ama herkes ilk 3 ay almayın asla diyor. bende almamayı düşünüyorum onun yerine güzel bi kilo aldırıcı düşünüyorum bütçem 150 filan bu hafta alacağım hatta önerilerinizi bekliyorum. herkes gibi bende yaza bambaşka bir giriş yapmak ve bunu sürdürmek istiyorum doğal olarak ortalama 70 kiloyla ve iyi bi vücudla girmek istiyorum farklı bi beslenme programınız veya önerilerinizi bekliyorum teşekkürler abilerim, kardeşlerim.
    (fotoğraf yazdan kalma ama 3 hafta önce aynısıydım soldakinde)

2. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa

Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - 6 aylık gelişimden önce gelişim fotosu atıp yorum istemek yasaktır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş