1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yaş 17 Boy 1.85 kilo 95 Yardımm !

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve ozwin35 tarafından 6 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ozwin35

ozwin35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar vücudum fotoğraflardaki gibi 17 yaşındayım hani ben bişi görmüyorum ama hafif kas belirtisi varsa onlarda yaptığım işten dolayı(otelde bellboy olarak çalışıyorum) lise son sınıf öğrencisiyim yurtta kaldığım için spor salonuna gitmek benim için çok zor izin vs. 60 kg ağırlık plakalarım 2 adet dambıl bar birde uzun bar var bu belirttiğim malzemeler ile ne kadar sürede vücudu düzene sokabilirim egzersizler ve beslenme açısından tavsiye vericek abilerim yardımcı olursanız sevinirim.

Ekli Dosyalar:

2. Sameths

Sameths Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    İlk basta guzel bir beslenme programıyla baslamanı oneririm un sekeri bunlara biraz ara ver kaliteli beslen duzenli çalış , salona gidemiyosan işe en temel hareketlerle basla barfix şınav mekik tarzi en basta kendine bi hedef koy ve ne istediğine karar ver biraz disiplinle 6 ile 9 ayda gozle gorulur bir fark yakalarsın . Bu spor cidden sabır ve disiplini çok fazla istiyo ve bunları uyguladıgındada sonucunu çok iyi bir şekilde alıyosun şimdide basarılar kardeşiM :)

Not olarakta P90X tarzı programlar var elindeki aletlerle koalyca uygulıya bılırsın biraz youtube arastırması yap

3. ozwin35

ozwin35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    çok teşekkür ederim bu bahsettiğiniz program ağırlıksız egzersiz programı sanırsam yani daha tam bakamadım ama eğer öyle ise bunların yanında ek bi program oluşturmalımıyım ağırlıklar ile ?

4. Sameths

Sameths Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    Baslangıc için gerek yok o program seni zaten yorucak , once bi vucudunu gozlemle bak nasıl tepki veriyo ilerliyen zamanlarda arttıra bilirsin derim ben

5. ozwin35

ozwin35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    teşekkür ederimm

6. salihsaglammm

salihsaglammm Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Protein ağırlıklı Beslenmeyi de unutma :)

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. pardusomer

pardusomer Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Antalya, Turkey
    Kardeşim vücut tipimiz çok benziyor, senin yaşındayken ben de böyle yağlı bir vücuda sahiptim.(çok çabuk yağlanırdım) Öncelikle sağlam bir kardiyo (tempolu koşu-bisiklet vb. ) programı uygulamalısın, ardından kas çalısmalısın. Omuz genetiğin gayet iyi güzel bir çalsmayla ''omuz adam'' olabilirsin, başarılar :)

Sayfayı Paylaş