Yaş 17 ,Boy 1.83 , Kilo 88

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve demigod99 tarafından 17 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. demigod99

demigod99 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,ben bi süre vücut geliştirmeyle ilgilendim fakat yemek konusunu bir türlü ayarlayamadım ve baya kilo aldım şuan 88 kiloyum ve salonu bıraktım.Vücudumda sarkmalar var özellikle alt göğüs,göbek ve bel çevresinde.
    Yağ dengemi ayarlamak istiyorum,vücut fit gözükmedikten sonra kaslar pek bi hoş görünmüyor tabii.
    Onun için farklı öneriler var yağ yakıcı al vs diye ,en hızlı şekilde nasıl bu istediğim şeye nasıl ulaşabilirim..

Teşekkürler

2. jeune_turc

jeune_turc Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    En hızlı ulaşma yolun, sağlam iradeden geçiyor. Kalıcı sonuçlar istiyorsan tabii. Sıkı bir cardio programı, belli ölçüde yağ attıktan, kilo verdikten sonra ağırlık çalışmalarının da dahil olduğu bir program, yanında hedeflerine yönelik bir diet programı. Yağ yakıcı fln şimdilik düşünme doğal yoldan ilerlemeye bak. En önemlisi üşenme ve vakit ayır. Bir dondurmayı yerken aldığın 2 dakikalık hazzı düşün, bir de güzel bir vücutla plajda dolaşırken aldığın hazzı. Karar senin ;)

Sayfayı Paylaş