Yaş 17 / Boy 1.75 / Kilo 65 [ Sorularım var bi bakarsanız hani :)]

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Enes Drmz tarafından 24 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Enes Drmz

Enes Drmz Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar olaya direk dalıyorum uzun surmeden ;

5-6 ay once 78 kiloydum birden 1-2 ay içinde 68 kgye duştum (herhangi bir spor felan yok iştahsızlık vardı.)
    Neyse dedim madem verdik kiloyu devamını getirelim 1 aydır koşu,yüzme vb. yapıyorum 65 kg oldum abur cubur yedim yine aşırıya kaçmıyacak şekilde.
    Sorunum şu kendimi hala yağlı hissediyorum ( yağ yakıcı diyete başlıyorum protein ağırlıklı + fitness ve kardiyo olarak )
    Herkesin bi favorisi vardır bende kendi vucudum ve istedigim vucut tipini sizlere gostereyim bu hale getirebilmem için ne yapmam lazım soylerseniz çok sevinirim ( iyi kötü yorum yapabilirsiniz :) )

Spor programım :
    Haftada 3 gün
    30 dk koşu bandı 15 dk bisiklet , 12x3x2 Göğüs , 12x3 Sırt , 12x3 Omuz , 15x3 bacak , 15x3 karın
    Diğer 4 gün 45 dk basketbol kardiyosu.

Kendi vücudum :

Hedefimdeki vücut :

Bu vücuda gelmek için herşeyimi verebilirim diyebilirim :) Kıllarımı sorun etmeyin onları lazerle hallederiz :)

Son düzenleme: 24 Nisan 2015
  2. Tulayh

Tulayh Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Attığın resme ulaşman çok zor değil zaten spor salonunda programını almışsındır forumda "Beslenme Günlüğü" bölümünde diğer arkadaşlarımızın attığı günlük beslenme programları var onlardan kendine göre bir tanesini seçip başlarsan hedefine ulaşırsın zor değil.

Enes Drmz bunu beğendi.
  3. OttomannSlapp

OttomannSlapp Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Barfiks barı
    Hedefindeki vücuda ulaşabilmek için sadece calisthenicsle bile uğraşabilirsin. Ama şınav ve barfiks şu an için senin için daha önemli olacak diye düşünüyorum. Hem göğüslerin hemde kanatlarının gelişip üçgen olman için. Kolay gelsin.

4. Enes Drmz

Enes Drmz Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam istediğim derimin kemiklerin ustune yapışması yani incelme başka oneriniz varmı acb ?

5. OttomannSlapp

OttomannSlapp Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Barfiks barı
    O dediğin pek estetik durmaz ama :D Kardiyo ile eritirsin yağlarını.

Sayfayı Paylaş