Yaş 16 - 2.5 Aylık Vücut Çalışmam(Yorumları Bekliyorum)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ByFelix tarafından 29 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ByFelix

ByFelix Yeni Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar herkese merhaba.Ben 2 aydır bu sporu yapıyorum fakat ilk 1 ay sadece zayıflama + fitness tarzı çalıştım yani kasları günlere bölerek deil , 1 gün gidiordum 1 gün dinleniodum tüm kasları çalştrıordum.Bu sporla birlikte yüzmede yaptım ve baya faydasını gördüm.Arkadaşlarım resmen mutasyon geçirmişsin falan dediler yeni halime herkes aradaki farkı anlıor keşke spora başlamadan önce resimlerimi çekseydim kısmet :) Her neyse spora başlamadan önceki ölçülerim , kilom ve 2.5 ay sonraki ölçüler + kilomu ve resimlerimi sizlerle paylaşmak istiorum eleştiriye açık biriyim.Buyrun ;
    *Spora başlamadan önce;
    Boy 1.80
    Kilo 91.5
    Yağ oranı %24
    Omuz 105
    Göğüs 92
    Sağ kol 31
    Sol kol 30.5
    Bel 95
    Basen 100
    Kalça 114

*Şimdiki Ölçülerim ;
    Boy 1.82
    Kilo 77.5
    Yağ oranı % 9.8
    Omuz 114
    Göğüs 104
    Sağ kol 36.5
    Sol kol 36.5
    Bel 82
    Basen 85
    Kalça 98

Bu sonuçları elde edebilmek için azimle çalıştım , çok sıkı diet yaptım , vede çok araştrdım.Toplamda 14 kilo verdim.Bu arada benm yaşımdaki arkadaşlar öneriorum body ve yüzme çok güzel bir ikili oluor içtenlike denemenizi tavsiye ediorum.
    Resimlerim ;

İlerleyen zamanlarda başka resimlerde ekliyeceğim.Kolay gelsin :)

---------- Post added at 10:43 ---------- Previous post was at 10:38 ----------

Resimler gelior 1 dk boyutlarda sorun oldu arkadaşlar

---------- Post added at 10:47 ---------- Previous post was at 10:43 ----------

Buyrun arkadaşlar ;

Son düzenleme: 29 Ekim 2011
  2. omertskn

omertskn Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    öncelikle tebrik ederim 2.5 ayda 14 kilo vermen çok büyük bir başarı ölçülere de şaşırdım baya :) kollar 2.5 ayda 5-6 cm artmış sıcak değil değil mi bunlar soğuk ölçülerin ? onun dışında vücut yapın güzel aynen bu azimle devam et güzel yerlere geleceğinden eminim başarılar :)

3. ByFelix

ByFelix Yeni Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    öncelikle teşekkür ederim evet bunlar soğuk ölçülerim.Kol sıcakken 37 -37.5 arası deişior.Bir de bu hızlı gelişimin püf noktası yüzme+body i birleştirmek gerçekten mükemmel bir ikili yüzme üst vucut için süper bir gelişim sağlıor + 1 saat içinde 700-800 kalori yakmak mümkün.

---------- Post added at 12:09 ---------- Previous post was at 12:05 ----------

Ayrıca kol için dier bi püf noktada hoca bana 4-5 kg çalşmamı sölerken benm her zaman hocanın söledğinden daha fazla ağırlıkla çalşmam oldu yani kollarımı baya zorladım sıkı beslendim gnde yaklaşık 150 gr protein alıordum tamamen doğal olarak

4. cagri2424

cagri2424 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    güldürme beni hem 14 kilo verip hemde kolunu 5 cm kalınlaştırdım diosun :D
    konu kilit lütfen

Cellucorc4 ve ismosoylu bunu beğendi.
  5. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :

- Zorunlu pozlar eklenmemiştir.
    - Eklenen resimler resim ekleme kurallarına uygun değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş