1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yaş 15 , Kilo 66 , Boy 174

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve forza21 tarafından 22 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. forza21

forza21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu spora başlayalı tam 1.5 ay oldu şimdi ben karın bölgesi için bir şey merak ediyorum alt mide gerçekten berbat benim sizce kardio ile kilo mu vereyim sixpackler için yoksa karın egzersizlerine devam mı edeyim

Ekli Dosyalar:

2. diego7

diego7 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    sana tavsiyem ilk vahiy gibi olacak ama ilk yapman gereken şey de bu: oku,forumu oku arama yap merak ettiğin herşey var

3. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    şimdi anlamadığım herşeyin tam sadece alt karına mı ihtiyacın var?eğer öyle görüyorsan yağı eritmeden kasları göremezsin....
    diego7'nin dediği gibi forumu iyice araştır emin ol kafanda soru işareti kalmayacaktır...

4. ErCıN

ErCıN Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Sana karın hareketleri ile ilgili pek bilgi veremicem ama yorum yapmak istiyorum.
    Guzel gidiyorsun belki vucudun sana suan biraz yaglı gibi gozukebilir bu normaldir ama emin ol biraz protein almaya baslaynca hepsi şekil e giricek vazgecme antremanlara devam iyi yoldasın basarılar...

5. skllmyh

skllmyh Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    yaşına göre kilon iyi fakat , kardio ve sixpack'ten bahsetmişsin.sende hiç yağlanma yok kilo azaltmanada gerek yok kardio yapma derim.yeni başlarken yaptığın her doğru hareket sana çok iyi motivasyon sağlayacak cok iyi ve hızlı bir gelisim sergileyeceksin.iyi beslen her hareketi dogru yap.ilk aylar vücudu uyardıgın zaman çok iyi tepki verir.acı ağrı yanma hissedersen korkma.devam et

6. Bluediver

Bluediver Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ISTANBUL/BURSA
    büyüme çağındasın böyle şeyleri kafana takma, ztn yaglı bir vucudun yok. Sen ne yapsan yarar saglar sana, ama yapmaman gereken 3 sey var;
    1. agir kilolarla calismak
    2. Six pack cıkartıcam diye yemek yememek, diyete girmek.
    3. cok calismak(kaslarin calisirken degil dinlenirken gelisir, gunde 1-1.5 saati asmasin calismalarin)

7. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    yaşın 15 daha gelişme çağındasın eğer boyunun hala uzamasını istiyorsan yağlı beslenmelisin. yağlı beslenmezsen boy uzamanda yavaşlama görünebilir yani sen diyeti boşver. normal idmanını yap 1er gün arayla günlük 1.5 saat calısman yeterli hareketleride nizami yap ağır kilo sevdasına girme.

Sanırım sende karın kası sevdası da var o yüzden cardio diyet falan birşeyler yazmışsın sana tavsiyem ; protein miktarını günlük 120-130 gram almaya çalış beslenmeni asla kısıtlama aksine yiyebildiğin kadar ye. birazda mide bölgene önem ver , 3-4 ay içerisinde ayna karşısında kendini değişmiş olarak görebilirsin sadece mide değil diğer bölgelerinde cok iyi gelişir :)
    Çalışmak değil çalıştırdığın yeri doğru besleyebilmektir kas gelişimi..

Son düzenleme: 29 Nisan 2010
  8. xscorpionx

xscorpionx Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ben sadece alt karin bolgesi icin sordugun soruya cevap vermek istiyorum ki ; forumda rutbesi olan biri yazmisti tam olarak adini hatirlayamiyorum ama alt karin bolgesi yaptigimiz karin egzersizlerinin sadece %30 u kadar calisir turkcem kotu biraz belki anlamamissindir dedigimi ama soyle dusun hepsi %100 cikarsa alt karin %30 cikicak .. iyi calismalara

9. samedon

samedon Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Kötü yorum yapmak gibi olmasın ama ben yeni 16 oldum yaşıt sayılırız ben 55 kiloyum 1 70 im bütün kaslarım belli(1 ay yüzme+ 1.5 ay body) hiç çalışmadan resim koymuşsun bir ay bile çalışmadığını anladım resimlerden.

Yediklerine dikkat etmiyorsun. Yağları çıkarırsan 50 kilo anca var

Son düzenleme: 6 Mayıs 2010

Sayfayı Paylaş