Yaşım 18 olmak üzere sivilce problemi

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Darksafir2 tarafından 19 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

Tags:
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Arkadaşlar yaşım 18 olmak üzere şuanda 17,5 ve hayatımda hiç sivilce yoktu şimdiye kadar bazen 1-2 tane çıkıyodu geri gidiyodu felan. Ben şimdi sporda yapıyorum sadece sürekli cola gibi şeyler içiyordum bundan 2 hafta gazoz içmiştim baya 2-3 gün 4 tane içmiştim bağımlılık gibi bişey oluyordu ve içtikten sonra sivilce çıktı sonra bunlar dahada çıkmaya başladı galiba iz gibi bişey olmaya başladı bu sorunu nasıl atlatırım ? bu içecekleri bıraktım 1 haftadır içmiyorum düzgün beslenme ile geçer mi ? Birde maske felan ne öneriyorsunuz hiç sivilcem olmadığı için artık rahatsız oluyorum takıntı gibi bişey oldu.

2. Hasretim38

Hasretim38 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yasininda getirdigi birsey fakat beslenmende etki ediyor tabiki saglikli beslenmeye calis bunun yaninda yuzunu bol bol temiz su ile yikamalisin

Darksafir2 bunu beğendi.
  3. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    İnanırmısın o gazozu içmeden :D önce hayatımda hep sorarlardı yüzün neden böyle güzel kızlar felan derlerdi genelde ben hep yüzüğümü soğuk suyla yıkıyorum bide sürekli duş alıyorum yüzüme dokunmuyorum ama şuanda güzel besleniyorum o tür şeyler içmiyorum bu aralar stres vardı onuda attım bakalım haftaya bakıcam yine durum farklılaşmazsa maske felan yapıcam

4. Birol Hancı

Birol Hancı Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    IStanbul
  5. mavikaranlik

mavikaranlik Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Sivilceni istemiyorsun diye sıkma sakın kalıcı olur yoksa.

Darksafir2 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş