1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yaşım-17 boy.1.67 kilo:73

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve rıdvan tarafından 10 Kasım 2009 başlatılmıştır.

ŞİMDİLİK VİCUDUM NASIL

Anketin kapanma tarihi 25 Kasım 2009.
  1. SÜPER

oy sayısı 2
    4,2%
  2. YASINA GÖRE COK İLERLEMİŞSİN

oy sayısı 4
    8,3%
  3. DAHA COK CALISMAN LAZIM

oy sayısı 38
    79,2%
  4. KİLO ALMAN VE DÜZENLİ CALISMAN GEREKİYOR

oy sayısı 4
    8,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. rıdvan

rıdvan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci_lise2
    Yer:
    denizli
    senin demekki kendine güvenin yok o senin problemin herkez kendi bakımından mükemmel olabilir nie olmasın sen kendine göre mükemmelsindir bana göre iğrenc kendini mükkemel bulan sen olursun yorum yapan ben anladın ben tartışıyorum

2. linc88

linc88 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    bir tavsiye daha; biraz kitap oku ki soylediklerimi anla not: fotografım var forumda ancak bu kendime guvendigimi veya guvenmedigimi gostermez fotograflar genellikle elestiri almak ve bunun uzerine kendini gelistirmek icin konur ovgu almak poh pohlanmak icin degil sen 2. soledigim amacla fotograf koydugun icin soylemlerin tavrın ve anketin dogal olarak bu yonde kolay gelsin sana iyi mukemmellesmeler umarım bu sefer anlamıssındır beni...

Ünkut ve tyndare0s bunu beğendi.
  3. tyndare0s

tyndare0s Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Forumu genel olarak takip etmeye çalışıyorum . Bazı konularda Rıdvan adlı arkadaşımızın yerli yersiz çıkışlarını vs. görüyorum hiçbir zaman mesaj yazma gereği duymadım ama bu sefer dayanamadım .

Sayın Rıdvan
    Yaşın henüz 17 forumda yüzlerce üye , onlarca 20 30yaş üstü insan var . Sen herbirisine diklenip , gelene gidene kafa tutuyorsun bir an önce bu tavırdan kurtulmanı ümid ediyorum yoksa forumda pek bi ilerleme kaydediceğini de düşünmüyorum .

Vücudun hakkında yorumum ise 7 8 aya göre olabilicek normal bir vücut . Göğüs bölgesi bana kalırsa en kötü bölgen burası . Kolların iriliğine karşı küçük durmuyor ama mükemmel olmak istiyorsan yada mükemmel olduğunu düşünüyorsan bu vücut ile henüz bunu yakalayamamışsın . Kanatların vücudunda belki de en başarılı bölgen biraz daha aşağıya doğru uzatabilirsen gayet güzel görünüceğine inanıyorum .

İleride belki bir yarışmaya katılabilirsin ama şuan için bence acele etmene gerek yok ! Girsen dahi pek iyi bir sonuç elde ediceğini de düşünmüyorum . Şunu hiçbir zaman unutma önce saygı sonra diğerleri . Burası forum alanı herkes istediği şekilde yorum yapar , iyi yada kötü eğer ki bu tür yorumlara katlanamıyorsan yerin burası değil . Umarım yazdığım bu mesaja da ters bir çıkış yapmaz , bildiklerine birşeyler ekler yoluna devam edersin . Hayırlı forumlar !

4. Cloud

Cloud Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul
    sırt kanat iyi triceps'in yok pazu'nuda ölçene bir daha ölçtür o kol max 35lik yada daha net resimler koy yan kısımlarında fazlalıklar var bulk'um demissin bunlar dert degil yinede mideni hazırla yaz için gögüs içinde cok agır kiloları 10tekrar yerine 8tekrar'da dene izole hareketleri bırakıp press hareketlerine yogunluk ver daha cok çalısman lazım iyi sporlar...

5. rıdvan

rıdvan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci_lise2
    Yer:
    denizli
    Bildirimlerin ve uyarıların için cok teşekkür ederim işte böyle senin gibi normal bir şekilde bişi yazsalar eywallah bişi diyemem zaten suan senin yazdıklarına ters bişi yazamam ama bana yazılan cevaplara bakarsan bana hak verirsin diyede düşünüyorum bazıları yaşım kücük oldundan beni kücümsemeye vs dalga geçmek gibi cevaplar yazdıklarından bende ters cevaplar yazdığım oluyor tabi şuanda yarışmalarada katılmak istemiyorum yağlı bir vicudum var yağ yakımı yapsam bende biliyorumki cok iyi bir dereceye girerim fakat amacım o değil daha irileşmek istiyorum

6. rıdvan

rıdvan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci_lise2
    Yer:
    denizli
    yorumun için teşekkür ederim bu resimler zaten eski yeni resimlerimide yakın süre içerisinde koyarım pazu zaten 39 ona fazla önem göstermiyorum suanda o resimler fazla net olmadını düşünüyorum göğüslerim şuanda daha iyi bir durumdalar tam bir düzene girim yeni resimlerimi sizlerle paylaşıcam bu arada bacak da calışıyorum artık

7. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Rıdvan çok hırslı ve bu spora aşık olduğun belli zaten bu seni hedifine götüren enbüyük etken...
    Gelelim vücuda iri yapılı olmak amacındayım demişsin o halde doğru yolda ilerliyorsun demektir çünkü herkesin amacına göre yorum yapmak lazım..
    3*10 85 kg çalışıyorum demişsin tebrik ederim 85 kg ile çalışıp göğüsleri çok şişkin kişiler var ağırlığı artırıp tekrarı azaltsan nasıl olur yada piramit sistem uygun olabilir..Kollar kalın görünüyor...Arkadan çekildiğin resimde ise puanı haketmişsin kanatlar yıllardır bu sporla uğraşmış biri gibi duruyor kaç yıl çalışıp öyle kanat elde edemeyenler var..çalışmaya devam kolay gelsin..

8. rasimsky

rasimsky Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Burdur
    her kafadan ayrı bir ses çıkıyor, bu spora başlayıpta 2-3 ayını dolduran bile başımıza hoca kesiliyor bu spor nankör bi spor bir bakmışsın şişiyorsun bir bakmışsın 2 gün sonra sönmüşsün herkesin bünyesi farklı önemli olan bünyenin istediğini karşılamak...Yapılan en büyük hatalar "Ne kadar ağır kaldırırsam daha çabuk gelişir" yada "setlerdeki tekrarları arttırmak yani ideal 8 degilde ağır kilo ile 10,11,12 tekrar YAPMAYA ÇALIŞMAK"

Bence bu sporda ileri seviyeye ulaşmak için şu 3 madde şart

1)Özgüven ve Sabır
    2)Düzenli Çalışma
    3)Dinlenme ( en azından 3-4 gün )
    4)Beslenme (Beyaz et, tavuk göğsü, pilav, salata, haşlanmış yumurta beyazı vb...)

Tavsiyem hiçbir kimyevi katkı maddesi kullanmamanızdır...

Son düzenleme: 21 Kasım 2009
    Ünkut bunu beğendi.
  9. rasimsky

rasimsky Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Burdur
    4 madde pardon :)

10. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    çok merak ediyorum nerden ogrenıyorsunuz boyle seyleri. 7 8 aylık vg cinin bulkumu olurmus???? resmen yag torbası olur. amator vg cinin tek hedefi var oda kas gruplarını uyarıp altyapılarını saglamak. bulk isi bence 3 seneden once yapılmamalı buyuk deneyım gerekli yok sa verilemicek kiloları alabılırsınız. koluda olcup yaglı 50 cm dersınız :)

Bozo-Baku, spdrmert, Ünkut ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  11. lordie

lordie Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bu vucudun neresi zayıf anlamadım birde kilo almaya çalışıyorum diyorsun fazla yağ var önce onları yakman gerekli

12. devilish

devilish Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    göbeği iyi çekmişsin içeri ama dikkatimi çeken koca fontlarla yazman insnalar küçük yazılıncada anlıyor gerek yok böyle şeylere

13. Caribbean T

Caribbean T Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    Bencede kilo vermelisin.Boyuna göre 65 veya 63 kilo olsan senin için idealdir.

Sayfayı Paylaş