Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve robzobie tarafından 16 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. robzobie

robzobie Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    öğrenci
    Merhabalar öncelikle boyum 1.90 kilom 65
    3.5 hafta oldu spora başlayalı hafifte olsa gelişim var.
    3.5 haftada iyi beslenmeme rağmen 1.5 kilo aldım.
    1.90 boyum var ve vücut gelişimini gösterebilir isem iyi şeyler olacağını düşünüyorum.
    Bunun için Pro Gainer alıcam ilk olarak ve bana tavsiyeleriniz neler ?
    Hedefim AĞUSTOS ayına kadar yani 8 ay diyelim yaklaşık 65 kilodan 80 kilo almak
    Maddi yönden sıkıntım yok supplement alabilirim neler almalıyım?
    8 ay gibi bir zamanda 15 kg almam gerekiyor ama şu da olabilir diye düşünüyorum - 90 kg olup definasyona da girebilirim
    Bana yardım edin lütfen nasıl bir yol izlemeliyim ?
    Antrenmanlarda ne yapmalıyım ağır mı girim kaç gün gidim içki - sigara yok bende kesinlikle - sağlık sorunumda yok testlerim temiz.

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM BENİM HAYATIMI DEĞİŞTİRMEM GEREKİYOR ARTIK..
    BOYUM UZUN SISKA GİBİ DOLAŞMAKTAN ARTIK RAHATSIZLIK DUYUYORUM ... 12388028_1697664203779527_1929629452_n.jpg BUNLARDA RESİMLERİM ŞUAN Kİ NELER DEĞİŞTİREBİLİRİM AĞUSTOS AYINA KADAR KURALLARA UYAN BİRİYİM VE BESLENMEMDE DÜZENLİ SPORDU DA SEVEREK YAPIYORUM ...
    12395524_1697664207112860_1862668300_n.jpg

bodykazm bunu beğendi.
  2. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Saglikliysan yedigini iddia ediyor ve kilo alamiyorsan yeterli kadar yemitorsundir. Uzay fizigi degil bu yeterli kaloriti alirsa. Kilo alirsin. Gainera verecegin paraya pekmez bal muz al...

3. S E R D A R

S E R D A R Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum Metabolizman Hızlı yiyorsun alamıyorsun sanırım eger alıcaksan Progainer alabilirsin aynı zamanda'da yemege yüklenirsen kilo alırsın gerçekten ama az yiyip gainer beklersen faydasını göremezsin çünkü bunlar sadece hiç bir işe yaramıyor .Düzenli yemek yiyip düzenli kullanırsan düzenli uykuyla beraber faydasını görürsün Zaten spor yaptıgından dolayı ister istemez zamanla kilo alırsın fazla takma.

Son düzenleme: 17 Aralık 2015
  4. Ironpump15

Ironpump15 Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Bende çok zayif biriydim ne yesem kilo alamazdim(kendime gore),çeşitli sporlardan sonra fitnessa basladim ve günde en az 5 ogun yedikten sonra hizla kilo aldim,bunlari kaliteli karbonhidrat ve proteinlerden sagladim gainerlara bel bağlama sirf seker dolu
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Aralık 2015 ---
    68kg-89kg

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 17 Aralık 2015
  5. robzobie

robzobie Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    öğrenci
    Sağolun değerli bilgileriniz için ben normalde yemezdim ama şimdi 5 öğün rahat yiyorum
    - makarna
    - muz
    - tam buğday ekmek
    - tavuk - köfte - balık tüketiyorum hergün farklı birini yiyorum
    - yumurta - zeytin - peynir - bal ve pekmez tüketiyorum eskiden hiç zeytin pekmez felan yemezdim
    - yulaf ezmesi yiyorum
    - pilav ve buldur da tüketiyorum
    - Spora giderken tavuk-makarna-muz yiyorum gelince makarna felan yiyorum ve yatarkende LOR PEYNİR yiyorum.

ve kilo almaktan şikayetçiydim bunları yapıyorum doğruya doğru kilo artışım oluyor.
    - ayda 4 kg almak istiyorum ama işte 1.5 kg felan alıyorum ve bunu hızlandırmak istiyorum yaza bi hedefim var çünkü
    - 80-85 kg olmak istiyorum ...

Sayfayı Paylaş