yağlarım başa bela ya lütfen yardımm !!

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Denizikizer tarafından 10 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Denizikizer

Denizikizer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Narlı, Kahramanmaraş, Turkey
    Merhaba abilerim ben 16 yasına yeni girecegim ve 156 boy 56 kilodayım benim sorunum beslenme degil nasıl beslenecegimi cok iyi bir sekilde ögrendim benim tek sorunum yağlarımı yakmak icin hangi kardiyoyu calısacagımı bilmiyorum kafam cok karısık acıkcası biri diyo koş biri diyo eliptik biri diyo ip atla biri diyo evde uygulayacagın hareket programları ornegin p90 , nike training ama hangisini yapacagımı bilmiyorum siz uzmansınız bilirsiniz ya lutfen bi yardım edin ya

2. Ascomycetes

Ascomycetes Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Ağırlık antrenmanından sonra 20 dk hiit yeterli. Günlerce saatlerce koşmana gerek yok.

3. Denizikizer

Denizikizer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Narlı, Kahramanmaraş, Turkey
    Ya ben kas calısmayacagım sadece yag yakmak istiyorum yaglarımdan kurtulmak istiyorum ama kas kaybetmemek icin beslenme ile yapacagım mekik sınav cekiyorum sadece hangi kardiyo etkili olur bana lutfen soyleyin ya

4. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Kas calismadan yag yakmak yerine kas calisarak yag yak 30-40 sn set arasi dinlenerek yuksek tekrar yuksek agirlik harika yag yakarsin bcaa ve bcaa orani yuksek protein kaynaklariyla(yumurta) beslenerek kasda yakmadan amacina ulasirsin..
    Ne de olsa nekadar çok kas okadar çok testesteron ne kadar çok testesteron o kadar çok yağ kayıbı
    Ben bu şekilde karın kaslarinı gormeye basladim ve kas kaybetmeden.. Boyun 1.80 kilom ise 88-90 civarı ve karın kaslarim belirginlesmeye basladi

Sayfayı Paylaş