yağ yakmaya çalısırken kilo almak

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Emreyesildagy09 tarafından 13 Nisan 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Emreyesildagy09

Emreyesildagy09 Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Oslo
    low carb diyetinde yaşadıgım sorun yağ yakmak yerine kilo alıyordum 2 3 aydır böyleydi bi dğeişimde olmadı ketoya başladım 1.haftadayım güzelde ama antremanda çok sıkıntı yaşıyorm ağır kaldıramıyorum tekrar low carba geri dönmeyi düşünüyorujm sizce en az kaç hafta ketoda durmalıyım ?

2. malevolent

malevolent Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Diyet fln hikaye bence de diyetini buraya yazar misin belki bir faydam olur

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Emreyesildagy09

Emreyesildagy09 Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Oslo
    low carbdayken günlük 1900 kalori alıyordum 80 kiloyum 120-140 gram protein max 100 gram karbonhidrat 40 50 gram yağ pek hatırlamıyorum daha az alıyordum sanırım 80 81 kilom değişiyodu sürekli 2 aydır değişimde olmadı şuan ketodayım ama 1.haftam en az 1 ay yapıp bırakmayı düşünüyorum çünkü gerçekten zor bi diyet

4. malevolent

malevolent Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Zor diyetler insani yasamdan sogutur. Senin bir ogununde ne yedigin ve ara ogunlerle alman gereken kalori metabolik hiz ve ne kadar yaktigin onemli bunlar birbirinsen asla ayri dusunulemez. Karbonhidratida yesil gidayida proteinide alman gerekiyor. Aldigin saatler onemli et gibi olan gidalari oglen almani öneririm mesela. Karbonhidrat mutlaka alman gereliyor ancak ballahil gibi seylerde larbonhidrati tuketme. Bolll su ic. Sakin susamayi bekleme. Varsa telefonunda su uygulamasi onu kullan. Sakin seker kullanma sekerli meyve yersen yaninda probiyotik yogurt veya sut yada light yogurt ye. Kolay gelsin

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş