Yağ yakmakkk

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve burakemal tarafından 11 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. burakemal

burakemal Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaşlar 173 boy 70 kiloyum bendeki sorun göbek çevresindeki yağlar ve spora gidiyorum 3. Haftam spor öncesi l carnitin alıyorum. Yanlız spor hocası l carnitin kullanma dedi. Kas da yapmak istiyorum hem göbek çevresindeki yağlardan kurtulmak hemde kas yapmak istiyorum. Beslenme programamim konusunda yardımcı olur musunuz . Programım su sekilde sabahları 3 yumurta bir pogaca ve çay saat 10 da 10 tane filan cig badem öğleyin işyerinde verilen yemeklerden bol bol yiyorum ve ekstra salata ve yoğurt yiyorum saat 3 de yine cig badem saat 5 gibi 1 muz ve ve çikolatalı süt spora gidiyorum spordan sonra bir tabak makarna ve tavuk göğsü çikolatalı süt yine yatmadan önce de 2 tane yumurta (yumurtaların sadece beyaz ini yiyorum) sizce doğru yoldamiyim fikir verir misiniz şimdiden teşekkürler

2. burakemal

burakemal Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Şimdiden cevaplariniz için.teşekkür ederim

3. ersaydin

ersaydin Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Sabah pogaca yerine yulaf yiyin.

--- ERA ---

4. burakemal

burakemal Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Tesekkurler peki geri kalan öğünler için bir yorum yapabilirmisiniz

5. oyunsevervatandas

oyunsevervatandas Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ogrenim Gorevlisi
    Yer:
    Istanbul
    Pogacayi cikartin sabah antrenmandan yarim saat sonra yuklu protein li seyler yiyin. Aksam da karbodan uzak durun. Kolay gelsin

Bozo-Baku bunu beğendi.
  6. ersaydin

ersaydin Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Aslında biraz zahmet edip ararsanız, cok güzel beslenme ornekleri var.

--- ERA ---

7. burakemal

burakemal Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Teşekkürler yardımın için

8. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    pogacayi cikart,hem cok yagli hemde beyaz undan yapiliyor.yerine tam bugday ekmeginden yapilmis light beyaz peynirli bir tost ye. cok sekerli besin aliyorsun.zamanin varsa spordan once yedigin muz ve cikolatali sut yerine makarna veya pilavli bir ogun ekle. spordan sonra bir tane cikolatali sut icebilirsin. benimde kilo sorunum var ve kas kutlemi arttirmak istiyorum. forumda arastirdim. antremandan sonra 20dk hiit antremani seklinde kosuyorum. kas kaybi minimum seklinde yag yakmayi sagliyormus.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

oyunsevervatandas bunu beğendi.
  9. burakemal

burakemal Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Öncelikle cevabın için teşekkür ederim Zaman ve mekan sıkıntım var malesef spora iş sonrası gidebiliyorum spor öncesinde aç gitmek yerine muz ve süt iceyim dedim ama yağlı dediniz ne yapacağımı şaşırdım suan da

10. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    fazla sekerli. yanina sandwich yap. ben saklama kaplarinda salata,haslanmis tavuk vs goturuyorum. antremandan 20dk once 1 muz yiyebilirsin.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

11. Cevikell

Cevikell Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    Bende spora işten sonra gidiyorum..akşam 8 de antrenmana başlıycaksam antrenmana 2.3 saat kala 3.4 dilim tam tahıllı ekmek + 1 ayran veya haşlanmış patates makarna yiyorum tabi cok fazla olmadan yaklaşık 40 gr karbo yeterli oluyo, antrenmana 1-1 bucuk saat kalada 1 muz veya kuruyemiş vs tuketiyorum..antrenman sonrası ogununu antrenmandan hemen sonra değilde 45 dk 1 saat sora tüektmen yag yakımı için daha iyi olur ki işten cıkıp antrenmana gittigin için saat geç olur eve geldiğinde yag yakımı istedigin için büyük bi ogun yerine protein agırlık lor peyniri ile az bi karbonhidrat tuketip yatabilirsin

Sent from my iPhone using Tapatalk

12. burakemal

burakemal Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Bir şey sormak istiyorum arkadaşlar tekrardan çalıştığım için spora akşam gidebiliyorum ve eve gelip yemek yedigimde saat 9 oluyor ve ben bu saatte bir tabak dolusu makarna ve tavuk göğsü yiyorum akşam.yatmadan da 2 tane yumurta beyazı ve 60 gram civarı da kör peyniri yiyorum spor hocası yemek yemen lazım diyor eskiden kilolu biriydim ve bundan dolayı göbek çevremde yağ fazlaligim var (fazlasiyla) spor hocasının dediğini yapıyorum ve fazla fazla yemek yiyorum ancak korkum gobegimin erimemesinden korkmam ve yediklerimden dolayı gobegimin giderek artması sizce yanlış yoldamiyim cevap verirseniz çok.sevinirm

13. burakemal

burakemal Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Yanlış yazmışım kör peyniri değil de lor peyniri olacakti

14. oyunsevervatandas

oyunsevervatandas Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ogrenim Gorevlisi
    Yer:
    Istanbul
    Aksam 9 da makarna cok yanlis. Kilo vermek istiyorsaniz aksam karbonhidrat yerine protein agirlikli beslenmek gerekir

15. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Aksam karbo yu azalt bence makarnayı az ye o makarna yüzünden ne hallere geldim her gün makarna yedim yaklasık 1 sene cok kilo aldım simdi vermeye calısıyorum.

Sayfayı Paylaş