Yağ yakmak istiyorum

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve sewon34 tarafından 1 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. sewon34

sewon34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
    Boy:186
    Kilo:84

Bilgilerinizden yaranlanmak istiyorum, öncelikle 18 yaşındayım 3 aydır body building yapıyorum amatör olarak başladığımda 79 kiloydum şimdi 84 başladıktan 1.5 ay sonra multipower whey protein 2250 gram aldım suanda 3/1 duruyo evet asıl konuya gelicek olursak ben hacim yapmak isterken yağlandım sanki sıkınca 4 baklavam bariz şekilde belli olsada fazla yemek veya su içtiğimde kaslarım belirgilinligi fazla azalıyo artı sarkma meydana gelıyo 84 kilo oldum demiştim ya sanki üst taraf deilde daha çok baldırlarım almış haftada 1 gun baldır calısmama ragmen anneannemın baldırları kadar buyuduler ustelık kas deilde yağmış gibi bunun hormonsal oldugunu dusunuyorum tabiki avatarımdaki benim kendimi ne kadar sıktım bılemezsınız artı birde adonıslerım yok sisirdim o gün sadece ben ne yapıcam bılmıyorum kas kütlesi alıyım derken sanki baldırlarım büyüyo ve yağ alıyorum 3 ay oldu dedim ya ben ne yapıcam şişmeye göbek yapmaya ve baldır buyutmeye devammı edeyım yoksa yağ yakma diyetimi yapıyım yağ yakma diyeti yapsam yaptıgım 3 ay bosa gitmezmi bu da benim morelimi alt üst eder maddi durumum pek iyi değil staj maasıımla almıstım protein tozunu ve sureklı alamam ne yapmam gerekiyo lutfen yardım edın

Sayfayı Paylaş