yağ yakmak için creatin+hmb+cafein+karbonhidrat kürüne başladım sizce doğru yoldamı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve metin59 tarafından 4 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. metin59

metin59 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    6 aydır spora başladım 98 kg dan 87 kg ya indim hala 4 5 kg yağ atmalıyım bu küre dün başladım yararı ne olur sizce

kol:39
    göğüs:112
    bel:95
    omuz:145

2. gencebayorhan

gencebayorhan Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    bunların hepsini bırakıp bir termojenik yağ yakıcı yanına bir kutu protein illa istiyorsan da glutamin ve bcaa alırsan kardiyoyla beraber hafiften ağırlık çalışırsan kas keybetmeden ya da minumum kayıpla yağ yakarsın.
    bu alacağın maddelerin bazıların yağ yakımına dolaylı yollardan mutlaka etki eder ama yağ yakmak için bavurulacak bir yöntem değildir.

3. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    Creatine yağ yakma dönemi için kullanılan bir besin desteği değildir. Üstelik kafein ile creatine birbirlerinin etkisini yokeder. O nedenle creatinin kullanılması anlamlı değil.

Karbonhidrat ile ne anlatmak istediğin ise anlaşılmıyor.

4. gencebayorhan

gencebayorhan Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    creatinle kafein birbirini yok etmez.
    bsn no-xplode gibi en çok tercih edilen pre workout ürünü boş yere yapılmış o zaman

5. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    Günde bir - iki bardak kahveden alınan kafein için belki ama Creapure sitesinden aynen aktarıyorum:
    Creatine and Caffeine

Taking high doses of caffeine (5 mg per kg body weight per day) at the same time as creatine negates the ergogenic (performance-enhancing) effect of creatine.

kaynak : http://www.creapure.com/index.php?id=27

No-xplode oranları uygun olarak belirlenmiş özel bir karışım olabilir.

6. gencebayorhan

gencebayorhan Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    bu konuda bir ço kgörüş var ama günümüzde bu bit mit olarak kabul ediliyor,bu yüzden dir ki bir çok preworkout supplementi creatin ve cafeini bir arada sunuyor.hatta yağ yakıcı ve kreatinlerin bir arada kullanmasında bu anlamda bir sakınca görülmüyor.animal ın sitesini de incelerseniz animal cuts ve pump ı bir arada kullanabileceğinizi alerji durumu varsa kırmızı kapsülü yutmamanızla işi halledeceğiniz yazıyor(arginin).
    yağ yakıcılar la kreatinin birlikte kullanılmasında ki tezat biri su tutarken diğerinin su atmaya çalışmasnıdır.ama bu seu atım işldemi sadece kafein vesilesiyle değildir.Günde 5gr creatin alacak bir kişinin makul miktarda kafein almasında sakınca yoktur.
    ayrıca no-xplode un içeriğinde fir farklılık yoktur hata bu ürünü sadece kafein ve kreatin den ibart diye eleştirenler çoğunluktadır.

Sayfayı Paylaş