yağ yakma programım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve kenan_23 tarafından 26 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. kenan_23

kenan_23 Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    slm arkadaşlar ben yaklaşık 2 haftadır forumu zevkle takip ediyorum gerçekten yararlı bilgiler var. benim yaklaşık 10 gündür uyguladığım (forumdaki bilgiler ışığında) yağ yakma programım hakkında yorum yapar ve yönlendirirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim.
    boy:185cm
    kilo:93
    bel:100cm
    yaş27
    7aydır diyetsiz vg yapıyorum ve oldukça irileştim ancak özellikle bel çevresinde yağlı bir görünüm var. Şimdi haftada işim gereği pzrt gündüz salı akşam perş gündüz cuma akşam diğer günler dinlenme olarak çalışıyorum.

Her antrenman öncesi 45dk önce l-carn alıyorum her antr. ısınmadan(10dk) sonra 40dk hafif kilo çok tekrarlı vg akabinde 30dk interval şeklinde cardio(bisiklet 6dk kürek 4dk 20dk koşu) yapıyorum.

Bununla beraber günlük 1500-1700kalorilik bir diyet uyguluyorum ve bir haftada 1 kg verdim .

Şimdi kollarım biraz inceldi belimi ölçmedim ama kendimi daha rahat hissediyorum ama yinede kaslardan veriyormuyum diye korkuyorum birde daha hızlı kilo verebilir miyim?

ilbilge_11 bunu beğendi.
  2. kenan_23

kenan_23 Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    kimse bunca zamandır kale almamış bari ben 20 günde işe yaramış mı prg onu yazayım.

prg gerçekten işe yaradı ve şuan 87kg oldum bel çevrem 93cm düştü ve karın kaslarım daha hatlı ve diğer bölgelerimde daha sert duruyor tabi biraz kas kaybettim ama olsun

şuan ramazan pek çalışamıyorum ama bu intervalin etkisi hala sürüyor sanırım ve kilo almıyorum Allaha şükür

Bu arada bu forumda bilgi paylaşan tüm arkadaşlara ve yöneticiler tşk ederim gerçekten o bilgi trf olmasa hala ne yapacağımı bilemez halde mekik çekiyordum

batgun ve ilbilge_11 bunu beğendi.
  3. mert671

mert671 Yeni Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    0
    Kardiyo ve diyeti aynı anda getiriyorsun sanırım.Önerim biraz daha yağları yak daha sonra hacim için vg başla başarılar dilerim..

kenan_23 bunu beğendi.
  4. aydın aslan

aydın aslan Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    personal trainer and 2.kademe vücut geliştirme ant
    Yer:
    istanbul
    kenan 23 uyguladığın diet ve antrenman proğramın iyi ve başarılıda olmuşsun kutlarım...lakin bir tavsiyem olucak metabolizmana yarayan ve yaramayan besin ve antrenman şeklini biran önce bulman saygılar kolay gelsin....

kenan_23 bunu beğendi.
  5. ilbilge_11

ilbilge_11 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    kenan hocam slm bende bu prıgramı uygulamı düşünüyorum bana uyacagı kanısındayım

kenan_23 bunu beğendi.
  6. kenan_23

kenan_23 Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    sana başarılar dilerim umarım başarılı olursun bench_O

ilbilge_11 bunu beğendi.
  7. SoyLu61

SoyLu61 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle merhabalar bende yağ yakmak istiyorum bunu daha önce de çok çeşitte denedim cardio olarak koşmak olsun yürümek olsun merdiven çıkmak olsun şu anda ip atlamayı deniyorum ama en zoru bu günde 1 saat atlayın yeter diyorlar ama ben 10 dk yı geçemiyorum ya çeşitli söylenilenleri yaptım ama öyle amatörce olmuyormuş bu iş milletin dediği antremanı yapmaya çalışıyorum 45 dk yapın deniliyor mesela ben 15 -20 dk da bitiyorum nefes nefese kalıyorum bacaklarım titremeye başlıyor yağ yakmanın öyle basit olmadığını bende biliyorum o yüzden gün boyu neredeyse hiç bişe yemiyorum kalori almiyim diye ama o şekilde de hep bitkin oluyorum lütfen birisi yardım etsin artık aylardır boş boş uğraşıyorum hiç bi sonuç yok acaba doğru şekildemi beslenmiyorum hemen bitkin düşüyorum enerjimmi yetmiyor ilgilenen olursa yazımla bana sıkı bir yağ yakma programı verebilirmi yemek + antreman olarak şimdiden ilgilenecek olanlara çok teşekkür ediyorum

8. ilbilge_11

ilbilge_11 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    prot zengin karb ve yağdan fakir bir beslenme prog hazırla kahve yeşil çay(limonlu) iç suyu bollaştır 2lt cardioya devam ama bilinçli ve vg yap

kenan_23 bunu beğendi.
  9. batgun

batgun Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    olayın özeü bu aslında gerisi ayrıntı.

low-carb diyet bilinçli kardiyo kas kayıbı olmaması için vg bolsu ve daha hızlı sonuç için supplement

kenan_23 bunu beğendi.
  10. TurTaa

TurTaa Yeni Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    0
    interval ne abi ya ,ara dioruz biz ona :D

11. super_hornet

super_hornet Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    bende değişken diyorum....

ama işte millet vazgeçemiyor bu komik ingilizce laflardan!

12. kenan_23

kenan_23 Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    super hornet adın nece acaba hyper_

Sayfayı Paylaş