Yağ yakamıyorum

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Hodbinx tarafından 13 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Hodbinx

Hodbinx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba,iki yıldır fitness yapmaktayım ilk yaptıgım yıl güzel bir yag oranınada ulaştım fakat aralar verip devam ettikten sonra istedigim oranda yag yakamıyorum.63 kiloyum vicutta belirli bir kas kütlemde var yag yakıp sıkılaşmak istiyorum.Agırlık antremanlarını azaltıp kardiyo ya mı yönelmeliyim yoksa agırlık antremanlarını mı arttırmalıyım,sporda istedigim oranda sıkılaşmam için?

2. lpr2411

lpr2411 Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    aldığınız kaloriyi hesapladınız mı?

3. Hodbinx

Hodbinx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Evet, kilo veriyorum fakat verdikçe kalçamın sıkılaşmasını bekliyorum mesela ama çalıştırdıgımdan mı dolayıdır bilmiyorum küçülmüyo benm sormak istedigim zaten belirli bi kas kütlesi var çalıştırmasam daha mı dogru

4. Richarlison

Richarlison Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Eğer kas kütleni bulkta kazandiysan ağirlik çalişman gerekir çalişmazsan diyette yakarsin
    Ama kas kütleni bulk ile elde etmediysen ağirlik çalişmasanda olur yapasin yoksa bana sorarsan yap fullbody yap kisa sürer hemde.

Hodbinx bunu beğendi.
  5. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    tamamen yediklerinle alakalı , ister kardio yap ister ağırlık çalış farketmez , harcadığın yediğinden az ise olmaz bu iş, ağırlık çalışmayı sakın bırakma sünersin :)

Hodbinx bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş